← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Запаморочення при вагітності

Запаморочення і слабкість при вагітності

Запаморочення і слабкість при вагітностіЗапаморочення при вагітності - явище досить поширене, однак не є варіантом норми, як, наприклад, токсикоз або біль у молочних залозах. З якої причини виникає запаморочення і слабкість при вагітності, як від них позбутися і коли потрібна допомога лікаря?

Чому починає крутитися голова і виникають непритомність? Причиною тому може бути поганий приплив крові до мозку або недостатній вміст в крові кисню. А це означає, запаморочення на ранніх термінах вагітності може виникати з-за перебування в задушливому приміщенні, пасивного або активного куріння, а також тривалого знаходження у вертикальному положенні. І найпростіше, що можна зробити, щоб поліпшити своє самопочуття - це дихати свіжим повітрям і лягти, поклавши ноги на валик або подушку, вони повинні знаходитися на рівні вище голови. Таке положення сприятиме поліпшенню кровопостачання мозку.

Не варто швидко міняти положення тіла. Наприклад, швидко вставати з положення лежачи. Лікарі рекомендують майбутнім мамам вставати наступним чином - спочатку перекотитися на бік, сісти і тільки потім вставати, якщо не паморочиться голова. У другій половині вагітності не слід лежати на спині, оскільки при такому положенні здавлюється нижня порожниста вена - нудота і запаморочення при вагітності можуть виникнути через кисневого голодування.

Ще одна причина поганого самопочуття - різке зниження надходження глюкози. Таке може статися при тривалих перервах між прийомами їжі, дотримання незбалансованих дієт, а також надмірному захопленні різними солодощами. Кількість уживаних простих вуглеводів потрібно знизити до мінімуму, і харчуватися не менше чотирьох разів на день, а краще п'яти.

Іноді запаморочення виникає з причини остеохондрозу шийного відділу хребта. Але медикаментозне лікування його проводити в період вагітності навряд чи вийде, оскільки ліки можуть завдати шкоди майбутній дитині. Жінкам можна порадити тільки стежити за своєю поставою. У більш складних ситуаціях - носити спеціальний корсет.

Якщо погане самопочуття пов'язане із залізодефіцитною анемією, допомогти можуть препарати заліза, призначені лікарем. Не зайвим буде ввести в свій раціон яловичу печінку, гранат, гречану кашу, яблука, курагу - джерела заліза.

Не варто розглядати запаморочення як ознака вагітності ранніх термінів. У перші тижні після зачаття у багатьох жінок спостерігається знижений артеріальний тиск, тому і погане самопочуття. Помірна фізична активність, прогулянки на свіжому повітрі, напевно, вирішать цю проблему.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua