← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Аналізи при вагітності

версія для друку

Обстеження, аналізи при вагітностіаналізи при вагітності, аналіз крові при вагітності, аналіз сечі при вагітностіЧим раніше почати обстеження при вагітності, тим більше ймовірність уникнути всіляких ускладнень.

Деякі майбутні матусі легковажно ставляться до регулярних відвідин гінеколога. Звичайно, майбутній огляд - не з найприємніших. Але він абсолютно необхідний. Не потрібно забувати, що перед тим, як зачати дитину, вам знадобиться не тільки візит до гінеколога, але і повне обстеження організму. А на нього потрібно час, тому зволікати не варто.

Зараз лікарі з радістю відзначають, що кількість жінок, які планують вагітність і приходять до лікаря задовго до зачаття, помітно зросла.Перший візит до гінеколога

Вважається, що перший раз під час вагітності необхідно перевіритися до 12 тижнів. Але лікарі впевнені, що краще це зробити відразу ж, як тільки тест показав позитивний результат або менструація затримується.

На маленькому терміні лікарі проведуть ультразвук для підтвердження маткової вагітності. Перший візит до гінеколога можна назвати діагностичним. Лікар з'ясує можливі відхилення, щоб вчасно скорегувати їх, або направить маму до вузьких спеціалістів.

Особливий підхід до тих майбутнім матусям, які страждають пороком серця, важкими патологіями, у кого хворі нирки або відсутня одна з них. Врахуйте, що деякі хвороби можуть протікати у прихованій формі. Ось чому відвідати гінеколога і здати аналізи при настанні вагітності необхідно як можна раніше.Аналізи при вагітності

Лікар призначить аналіз сечі і крові при вагітності. Для чого вони потрібні? Під час вагітності зростає навантаження на серцево-судинну систему і нирки. Це дві основні системи, які можуть підкачати. Тому так важлива профілактика.

АНАЛІЗ СЕЧІ ПРИ ВАГІТНОСТІ- самий частий, і його неодмінно треба здати під час першого відвідування жіночої консультації. Сечу беруть при кожному обстеженні, так як нирки в будь-який момент можуть почати не справлятися з підвищеним навантаженням. Лікар повинен тримати руку на пульсі, стежачи за вашими аналізами.

Вже перший аналіз сечі при вагітності може виявити навіть незначні порушення функції нирок або прихований запальний процес. Відповідне лікування і своєчасна допомога допоможуть виносити дитину і народити його здоровим.

При першому обстеженні у вагітної жінки візьмуть кров з вени, щоб встановити групу крові і резус-фактор. З допомогою аналізу крові при вагітності можна виявити навіть злоякісні зміни.

АНАЛІЗ КРОВІ ПРИ ВАГІТНОСТІ беруть також для з'ясування рівня гемоглобіну - переносника кисню в тканини. Його низький рівень може призвести до порушення перебігу вагітності, поганому самопочуттю жінки. Тому лікар відразу ж призначить якісь препарати або скоректує рівень гемоглобіну за допомогою харчування. На ранніх термінах при токсикозі жінки погано переносять препарати заліза. Стабілізувати його рівень без ускладнень можна правильним харчуванням.

При вагітності необхідний аналіз крові на наявність антитіл до краснухи і до всіляких інфекцій: цитомегаловірусу, герпесу і так далі. Це аналіз на так звані TORCH-інфекції, який дозволяє лікарю спрогнозувати можливість інфекційного ураження плода.

Мабуть, найважливіше зараз - наявність антитіл до краснухи. Всім відомо, що якщо вагітна жінка захворіла краснухою, то вагітність часто переривається, так як загроза для малюка дуже велика. При планованої вагітності завжди перевіряється імунітет до краснухи. Якщо його немає, то жінці рекомендують зробити щеплення і планувати вагітність тільки через два місяці.Гінекологічний огляд при вагітності

Яка ще діагностика проводиться при першому відвідуванні гінеколога? Це, звичайно, гінекологічний огляд. Він необхідний, щоб виявити гіпертонус матки, діагностувати міому матки або кісту яєчника. Це визначається при огляді на кріслі і підтверджується УЗ-обстеження.

Поширена думка, що з-за гінекологічного огляду на ранніх стадіях може статися викидень. Це не так. При правильному огляді, нормальному відношенні, без грубих маніпуляцій протягом вагітності порушити неможливо.Надбавка у вазі вагітної

аналізи при вагітності, аналіз крові при вагітності, аналіз сечі при вагітностіЛікар неодмінно виміряє зростання пацієнтки і зважити її. Це необхідно, щоб правильно розрахувати допустиму надбавку у вазі в залежності від типу статури жінки.

Жінка астенічної статури володіє довгими і тонкими м'язами, невеликим запасом жиру, вузька в грудях і плечах, у неї довгі і вузькі ступні і долоні. Інтенсивний обмін речовин. Завдяки цьому їй можна поправитися на 12-13 кілограмів за вагітність, додаючи по 500 грамів за тиждень.

У нормостеніков широка кістка, невелика грудна клітка, візуальне враження приблизно однакової ширини плечей, талії і тазу, тенденція до відкладення жиру на животі, талії і стегнах, помірна швидкість обміну речовин. Припустимо додати за вагітність 8-9 кілограмів, або близько 300 грамів у тиждень.

Мамі гіперстенічного типу доведеться важче всього. У неї м'яка мускулатура, кругле обличчя, коротка шия, широкі стегна, великий запас жиру, схильність до повноти. В ідеалі жінка з таким складом за вагітність повинна залишатися у своїй вазі. І може бути, навіть доведеться трохи схуднути. В крайньому випадку вона може додати за вагітність не більше 6-7 кілограмів, набираючи по 200 грамів у тиждень.

Звіт збільшення ваги жінкам всіх типів статури ведеться з моменту припинення токсикозу, після 12-16-й тижні.А що у тата?

Доктор неодмінно задасть питання про здоров'я чоловіка. Значення його вік, багаж захворювань, особливо тих, які можуть передаватися спадковим шляхом. Такі, як діабет, вади серця, обмінні захворювання. Його групу крові та резус-фактор потрібно знати, якщо жінки резус негативний.

Крім того, гінеколог збере анамнез родичів з обох сторін. При обмінних, гормональних порушеннях або спадкових хворобах в родині лікар призначить більш серйозні обстеження.

Під час першого відвідування жіночої консультації будьте й самі активні, задавайте лікарю питання, які найбільше вас цікавлять. Як правило, майбутні матусі найчастіше запитують про особливості режиму харчування, про статеве життя, про вплив комп'ютера на протікання вагітності.

Пам'ятайте, що вагітність не хвороба і цілком можна продовжувати вести колишню життя. Проте в нашій складної екологічної ситуації та в умовах стресів особливі рекомендації вагітним жінкам дотримуватися все ж необхідно. Лікар дає, як правило, теж під час першого огляду. Хоча до лікаря можна звернутися і в будь-який момент на протязі всієї вагітності.Ведення вагітності

аналізи при вагітності, аналіз крові при вагітності, аналіз сечі при вагітностіЯкщо раніше всі вагітні жінки були змушені відвідувати жіночу консультацію за місцем проживання, то тепер у них є досить великий вибір. Ви можете купити поліс у комерційному центрі на всю вагітність і пологи. Або на останні тижні вагітності і пологи.

Ідеально, коли одні і ті ж лікарі займаються вас до пологів і під час них. Тоді вам не доведеться довго пояснювати, що з вами було раніше, в той момент, коли всі ваші думки зовсім про інше.Укладаємо договір з клінікою

Краще всього працює сарафанне радіо. Збирайте історії знайомих про те, як той чи інший лікар вів вагітність. Якщо відгуки тільки позитивні, доктор зумів оперативно розібратися в будь-якій екстремальній ситуації, його поради допомогли і його професіоналізм був на рівні, то тепер має сенс встановити особистий контакт.

Прийшовши на першу консультацію, ви вирішите, наскільки зможете контактувати з лікарем. Можливо, вона ( він ) навіть зовні вам не сподобається: занадто молода ( а раптом недосвідчена? ), надто весела ( хотілося б серйозніше ). Прийдіть разом з чоловіком, щоб обговорити, наскільки йому сподобалися лікар і його відповіді на ваші запитання. Тому що вагітна жінка може не зовсім адекватно оцінити ситуацію, а чоловік більш реально оцінить ситуацію.

Контракт доцільно укладати після першого триместру. Будь центрах ті ж послуги можна отримати в роздріб, а за цей час ви дізнаєтеся лікаря, який буде вести вагітність. Вже у другій і третій візит ви зрозумієте, чи підходить вам цей лікар чи ні.

Ще один момент, який потрібно враховувати при виборі клініки, чи зможете ви туди їздити самостійно, без чоловіка, особливо на великому терміні. Якщо ви за кермом, то чи зручно вам буде туди дістатися, не буде за цей час накопичуватися втома. Якщо вам належить добиратися на громадському транспорті, то більше. Тобто клініка повинна бути в межах досяжності.

Імідж клініки теж важливий. Дізнайтеся, як давно вона існує на ринку медичних послуг, яка в неї лабораторна та інструментальна база, наскільки професійні лікарі, які вони мають регалії. Пошукайте відгуки про цю клініці в Інтернеті.

Контракт на ведення вагітності краще укладати по триместрах. Це продиктовано і матеріальними міркуваннями, і іншими обставинами. Ви можете змінити місце проживання, може накопичитися невдоволення клінікою або лікарем.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua