← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Хочу завагітніти

Хочу завагітніти. Що робити?

Хочу завагітнітиХочу завагітніти - ця думка з'являється щодня в головах тисяч жінок. І чомусь більшість із них упевнена, що все обов'язково вийде з першої ж спроби. Коли ж так швидко не виходить, настає апатія, знижується самооцінка, настрій, може навіть початися депресія. Як же дадуть відповідь на питання «Хочу завагітніти, що робити?» лікарі і досвідчені матусі?

Давайте розберемося по пунктах.

Само собою, що в першу чергу ви повинні припинити використовувати контрацептиви. Але, думаємо, це і так зрозуміло. Тому розберемося з методами прискорення настання зачаття.

1. Обчислюємо час статевого акту для підвищення вірогідності зачаття. Як відомо, завагітніти можна в будь-який день, а тільки в середині менструального циклу, відразу після овуляції, коли з яєчника виходить дозріла яйцеклітина. Її «життя» триває не більше 24-36 годин і якщо за цей проміжок часу вона не зустрінеться зі сперматозоїдом, що вагітність не настане. При всьому при цьому, «життя» сперматозоїдів довше, в середньому - 72 години. Так, статевий акт навіть за 1-3 дні до виходу яйцеклітини може виявитися результативним.

Тому, одна з відповідей на питання: «Хочу завагітніти, але не виходить, що робити?»- визначити сприятливий день. Це можна зробити кількома способами:

  • вимірюванням базальної (ректальної) температури;
  • за допомогою спеціального тесту;
  • за особистим відчуттям (кількість виділень збільшується, з'являються незначні болі в області яєчника, підвищується лібідо і т. д.);
  • по УЗД.

Також припустити овуляцію може лікар при гінекологічному огляді, взявши до уваги такі ознаки, як трохи відкритий внутрішній зів шийки матки і рясні тягнуться виділення.

В інші дні секс не повинен бути занадто активним, щоб якість сперми не зіпсувалося до моменту овуляції.

2. Перестати постійно думати про те, що наступила вагітність цього разу чи ні. Стрес може навіть призводити до відсутності овуляції. Саме тому, лікарі при тривалих марних спробах пари і відсутність у них серйозних відхилень у здоров'ї, радять поїхати удвох на відпочинок в гарне, затишне містечко. Як показує статистика, саме на відпочинку, коли пара може розслабитися і не думати про свої проблеми, найчастіше і «виходять» діти.

3. Також радою на вислів: «хочу завагітніти, але не виходить довгий час» може бути використання різних народних і околомедицинских способів прискорення настання зачаття.

Увага, всі що стосується будь-яких втручань в організм - питво настоїв, спринцювання і т. д. - спочатку потрібно порадити з лікарем.

Є відомості, що на сперматозоїди згубно впливає кисле середовище в піхві, тому має сенс зробити її лужний. А зробити це можна за допомогою спринцювання содовим розчином. Робити це потрібно перед статевим актом.

Після статевого акту рекомендується полежати з піднятим тазом для того, щоб сперма як можна довше затрималася в піхву, і як можна більше сперматозоїдів потрапили «за призначенням». Не варто також підмиватися з милом протягом 2-3 годин.

Також існує кілька трав, які, якщо вірити народній медицині, сприяють дозрівання яйцеклітин і зачаття. До них відноситься шавлія, борова матка і червона щітка. Звичайно, офіційна медицина не підтверджує їх позитивного впливу, але спробувати можна, якщо ваш лікар не знайде до прийому цих відварів протипоказань.

Якщо нічого не допомагає, а проблема під назвою «хочу завагітніти» вас турбує вже більше 1 року, пора пройти повне медичне обстеження разом з чоловіком. Якщо партнерам більше 35 років, то можна почекати і менше до звернення до лікаря - приблизно півроку.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua