← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Йдуть місячні при вагітності

Йдуть місячні під час вагітності

Йдуть місячні при вагітностіЙдуть місячні при вагітності цікавить багатьох майбутніх мам, які зіткнулися з проблемою кровотечі. Звичайно, спокійніше буде думати, що це нормально і фізіологічно, нехай і буває не у всіх, ніж допустити у голову думки про те, що це почався викидень або травма шийки матки або піхви. І все ж, є місячні при вагітності або все це лише міфи?

Для того щоб правильно відповісти на це запитання, потрібно згадати жіночу фізіологію. Що є місячний цикл, яким чином він регулюється і т. д. Якщо коротко, то місячні - це ендометрій, який відшарувався з-за різкого падіння гормонів, яке в свою чергу сталося через те, що запліднення яйцеклітини не відбулося. Після зачаття ж природа кровотечі зовсім інша, тому говорити про те, що при вагітності йдуть місячні - неправильно. Звідки ж пішла така «повір'я»? Насправді це пояснюється певної реально існуючої закономірністю - в період виношування дитини, а особливо у перший триместр, невеликі кровотечі у більшості жінок починаються в ті дні, коли мала б початися менструація, якщо не вагітність. Тобто кожна четверта тиждень вважається ризикованою (4-я, 8-а, 12-я тощо). Таке явище зумовлено, швидше за все, якоюсь «налаштованістю жіночого організму на певний режим роботи, тобто дані тижня може відбутися невелике падіння гормонів, які відповідають за розвиток вагітності. В результаті цього, плюс вплив інших несприятливих факторів (наприклад, підвищеної температури внаслідок хвороби або важкої фізичної роботи) - відшарування плодового яйця або плаценти. І добре, якщо невелика і викидень вийде запобігти.

А йдуть місячні при позаматкової вагітності? Тут вже все серйозніше. Ні про яку менструації тут не може бути й мови. Так, при позаматкової може і виникає маткова кровотеча, але відбувається це за почалася відшарування плодового яйця або розриву маткової труби, яєчника - тобто тканин органу, де воно приліпилася і почало розвиватися. На жаль, досі не завжди вдається швидко діагностувати позаматкову, а тому жінки продовжують потрапляти на операційний стіл, тим самим знижуючи надалі свої шанси на нормальну, маткову вагітність.

Правда не у всіх випадках кров із статевих органів є симптомом таких серйозних патологій. Іноді кровить може шийка матки зі свіжою ерозією на неї (щоправда, і це вимагає лікування) або кілька крапельок крові може виділитися з-за травми стінки піхви, отриманого, наприклад, при статевому акті. Але і це не норма... Всім майбутнім мамам потрібно пам'ятати про те, що йдуть виділення при вагітності явно з домішкою крові, коричневого або бордового кольору - все це ніякі не місячні, а швидше за все - загроза переривання вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua