← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Йдуть місячні під час вагітності

Йдуть місячні під час годування грудьми і вагітності

Йдуть місячні під час вагітностіЙдуть місячні під час вагітності і годування грудьми? Для кого-то відповіді на ці запитання очевидні, а хто-то вже «загубився» серед найрізноманітнішої і часто суперечливої інформації. Для відповідей на ці запитання, згадаємо причину появи менструацій.

Менструація для багатьох з нас є ознакою того, що вагітності немає. Але раз так, то який може бути розмова про менструаціях у жінок в положенні? Адже місячні у жінок йдуть через гормональних змін в результаті загибелі жовтого тіла, яка, в свою чергу, відбувається за ненастання зачаття.

А як же тоді назвати кров'янисті виділення з статевих шляхів у майбутніх мам? Адже таке буває, і у багатьох... Найчастіше причиною цього є небезпечна патологія - відшарування плодового яйця, а в другому і третьому триместрах - відшарування плаценти. Тобто плід поступово втрачає зв'язок з матір'ю і може загинути, якщо відшарування не припиниться. А тому, ні в якому разі не можна залишати без уваги те, що під час вагітності йдуть місячні, які, як ми вже розібралися, менструаціями по суті не є.

Тепер торкнемося годуючих мам. У їх випадку вважається нормою навіть повна відсутність менструацій протягом усього періоду лактації, будь то навіть 2 роки. Звичайно, відсутність кровотеч протягом такого тривалого проміжку часу є рідкістю і ось чому. Місячні відсутні у годуючих грудьми матерів з-за великого вмісту гормону пролактин, який пригнічує репродуктивну функцію і сприяє утворенню грудного молока. Але адже чим старше дитина, тим менше він потребує маминому молочці. Вже 6-місячні діти отримують прикорм, а значить частота годувань грудьми стає менше, вміст пролактину стає також нижче, і може початися менструація. А у деяких жінок менструальний цикл нормалізується майже відразу після закінчення післяродових виділень і відновлення матки, тобто - через 6-8 тижнів, і це незважаючи на регулярне, часте годування груддю. Відновлення такого плану свідчить про те, що організм готовий до нового зачаття. Готовий-то він готовий, але тільки рідка вагітність, що почалася одразу після попередньої, благополучно протікає і в строк закінчується природними пологами. Організму потрібно дати відпочинок, хоча б 1,5-2 роки. Так що, кожній жінці, незалежно йдуть місячні під час годування груддю у неї чи не йдуть - потрібно оберігатися від вагітності. Так як зачаття іноді випереджає настання першої менструації після народження дитини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua