← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гикавка у плода

Причини гикавки у плода при вагітності та ознаки патології

Гикавка у плода при вагітностіГикавка у плода - це досить цікаве явище. Помічають його багато жінок у третьому триместрі вагітності. Раніше - рідше, оскільки малюк ще занадто малий. Чому ж виникає гикавка у плода при вагітності, чи небезпечно це для дитини і чи можна йому допомогти?

Насправді, дане явище - це не що інше як роздратування діафрагми. А воно може виникнути з різних причин - найчастіше, це заковтування навколоплідних вод. Не забувайте, адже малюк вчиться дихати ще внутрішньоутробно, а ще, намагається смоктати свої пальчики. Гикавка у плода при вагітності приносить відчуття схожі на досить ритмічні тремтіння всередині живота. А дитина при цьому відчуває приблизно те ж саме, що людина при відрижці.

Але можливі й інші причини гикавки у плода. Деякі дослідження показують взаємозв'язок цих скорочень діафрагми з кисневою недостатністю у дитини. Тобто з гіпоксією. Тому якщо у дитини тривала і часта гикавка - краще звернутися до лікаря. Нехай він направить на КТГ або УЗД з дослідженням кровотоку плода. Але будьте готові і до того, що лікар не зверне на ваші скарги ніякої уваги. Так як даний симптом не специфічний. А про здоров'я плода говорять наступні ознаки.

1. Нормальна частота рухів. Діти в третьому триместрі вагітності повинні подавати про себе знати, тобто ворушитися, не менше 10 разів за день.

2. Нормальна частота серцевих скорочень при прослуховуванні акушерським стетоскопом. Від 120 до 160.

3. Планомірний ріст і розвиток. При кожному відвідуванні майбутньою мамою гінеколога, він проводить вимірювання довжини її матки і об'єму живота. Відсутність зростання, або занадто повільне зростання зазвичай говорить про внутрішньоутробної затримки розвитку плода, яка виникає з-за нестачі поживних речовин та кисню.

4. Відсутність патологій при ультразвуковому і кардиотокографическом дослідженні.

І ще раз повернемося до питання гіпоксії. Багато лікарі при якихось віддалених симптоми гіпоксії призначають для профілактики різні серйозні препарати, у яких можуть бути неприємні побічні дії. Наприклад, Курантил, Актовегін та ін. У всьому цьому немає необхідності. Адже кращою профілактикою гіпоксії є свіже повітря, помірна фізична активність і правильне харчування - містить продукти, багаті залізом. При явній ж гострої гіпоксії плода, яка характеризується різким зниженням рухової активності плода та зміною частоти його серцебиття, порятунком зазвичай є тільки екстрене кесарів розтин, оскільки причини цього дуже серйозні - відшарування плаценти, вузол на пуповині та ін.

Таким чином, гикавка у новонароджених має куди більше значення при діагностиці патологій, ніж те ж явище, але тільки у ще ненароджених дітей.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua