← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Імплантанційне кровотеча

Ознаки кровотечі імплантаційного

Ознаки імплантаційного кровотечіІмплантанційне кровотеча виникає під час впровадження заплідненої яйцеклітини в стінку матки. При цьому крові виділяється дуже мала кількість в нормі, якщо вона взагалі виділяється. Саме тому більшість жінок, навіть серед тих, хто вагітнів кілька разів, ніколи не помічали цього явища.

І все ж, імплантанційне кровотеча на який день може спостерігатися? Для багатьох жінок цей симптом є одним з перших діагностичних ознак вагітність, що настала. Він виникає навіть трохи раніше, ніж фіксується в аналізах підвищення рівня ХГЛ, а саме - через кілька днів після незахищеного статевого акту, приблизно на 7-ий день (це індивідуально).

Імплантанційне кровотеча ознаки має завжди не виражені. І це норма. Так як якщо виділяється багато крові, тут справа зовсім не у вагітності... і навіть не в її перериванні. Ациклічні маткові кровотечі, викликані доброякісними або злоякісними новоутвореннями, порушенням гормонального фону, дисплазією ендометрію можуть бути смертельно небезпечні для жінки. Менш небезпечна, але цілком ймовірна причина появи крові з статевих шляхів - це пошкоджена шийка матки, справжня ерозія. Ушкодження тканин може відбутися в результаті недбалого гінекологічного огляду, грубого статевого акту, мастурбації і т. д.

Колір імплантаційного кровотечі, точніше тих мізерних виділень, зазвичай світло-коричневий або рожевуватий, може бути і яскраво-червоним, але завжди без згустків. Але можуть бути і різні варіації. Про те як виглядає імплантанційне кровотеча не мають поняття та багато гінекологів, можуть тільки припускати. Якщо виникають які-небудь сумніви щодо природи даних виділень, наприклад, якщо статевий акт був захищений, ви приймаєте протизаплідні таблетки, і тим більше якщо виділення не припиняються і рясні - терміново зверніться до гінеколога. Імплантанційне кровотеча скільки днів триває науці невідомо, але зазвичай лічені хвилини, якщо у жінки немає проблем зі згортанням крові.

Дуже важливий для багатьох жінок питання - як відрізнити імплантанційне кровотеча або місячні пішли? Як правило, за термінами. Вагітність може так себе проявити в термін до 10 днів після попадання сперми в піхву. Тоді як місячні, при нормальному регулярному циклі, починаються через 14. Але якщо є сумніви - завжди можна здати кров на ХГЛ - цей аналіз достовірний вже на самих ранніх термінах вагітності. А ось тест не так ефективний до початку затримки менструації, його результатами не варто надто довіряти.

У будь-якому випадку, імплантація ембріона - це тільки початок довгого шляху до 9 місяців. Не забувайте вчасно відвідувати лікарів і проходити всі призначені обстеження.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua