← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Імплантанційне западіння

Імплантанційне западіння і кровотеча

Імплантанційне западіння базальної температуриІмплантанційне западіння що це цікавить багатьох жінок. Насправді, визначення цього терміна не знайти в медичних книжках, і в Інтернеті про це інформації дуже мало. Хтось вважає, що імплантанційне западіння базальної температури - це те саме зниження, яке можна помітити за кілька годин до овуляції. Але в такому разі бентежить слово «імплантанційне», а це значить - це зниження відбувається вже після впровадження в порожнину матки (якщо нормальна вагітність маткова) яйцеклітини. Так, це саме так. А імплантанційне западіння являє собою різке і короткочасне (на 1 добу) зниження базальної температури з подальшим її стабільним підвищенням на 37 градусів і вище (у першому триместрі, поки не почала функціонувати плацента). Це пов'язано зі зміною гормонального фону. Тобто при овуляції та вагітність, що настала можуть бути відзначені наступні зміни БТ (приблизні):

  • в перші 12 днів менструального циклу - 36.8-36.9 градусів;
  • 13 день (за 1 день до овуляції - 36.6 градусів);
  • 14 день (37,2 градуси) - відразу після овуляції;
  • 19 добу мен. циклу (37 градусів) - ось імплантанційне западіння на який день зазвичай відбувається, але явище це може бути відсутньою, або залишитися непоміченим жінкою, хоча це один з перших ймовірних ознак вагітності;
  • 20 день - 37,2 градуса і далі приблизно на тому ж рівні. Імплантанційне западіння на графіку відзначають не багато жінок, і навіть не всі гінекологи про це знають.

До речі, про вагітність говорить не тільки зниження температури в прямій кишці, але і кров'янисті виділення з статевих шляхів. Це так зване имплантанционное кровотеча в результаті впровадження яйцеклітини в ендометрій матки. Дуже важливо вміти відрізнити це абсолютно нормальне явище від інших ситуацій, патологій, ніяк не пов'язаних з цікавим положенням. Імплантація ембріона зазвичай відбувається через 6-7 днів після незахищеного статевого акту (або дня овуляції), і кровотеча при цьому дуже мізерне, жінка може помітити буквально кілька крапельок крові або коричневі виділення на білизну. Нездужань при цьому немає, живіт не болить.

Побоювання повинно викликати рясне виділення крові за типом менструації і ще рясніше. Особливо, якщо воно почалося після статевого акту (можливо, має місце пошкодження стінки піхви або шийки матки) або при наявності міоматозних вузлів. Маткова кровотеча небезпечно для життя. Тому потрібно в найкоротші терміни звернутися до гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua