← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Імплантація ембріона

Ознаки імплантації ембріона

Ознаки імплантації ембріонаІмплантація ембріона це що таке? Впровадження його в слизову оболонку матки, ендометрій. Якщо це успішно станеться - вагітність буде розвиватися.

Дуже важливо знати імплантація ембріона на який день відбувається жінкам, які намагаються завагітніти за допомогою эстракорпорального запліднення. Але і всім іншим жінкам також цікаво знати, в який день циклу може зважитися їх доля. А це 6-8 день після овуляції. І практично з цього моменту можна за допомогою сучасних діагностичних процедур дізнатися, що вагітність настала. Починається зростання ХГЛ (визначається на ранніх термінах в аналізі крові, а пізніше і в сечі), плодове яйце можна побачити в порожнині матки, коли то має розмір всього лише 2 міліметри.

Якщо говорити про те, які ознаки імплантації ембріона бувають, крім того, що показують лабораторні дослідження, то все це дуже суб'єктивно. Деякі жінки в цей період відчувають слабкі неприємні відчуття внизу живота, інші - не яскраво виражену ниючий біль. Звичайно, не можна напевно стверджувати, що саме імплантація ембріона дає відчуття такі, а не якісь гінекологічні захворювання, кишкова патологія або самонавіювання жінки.

Більш показовим і для лікарів, і для жінок є імплантанційне кровотеча - досить рідкісне явище. У нормі після впровадження ембріона в матку жінка може помітити на білизну буквально кілька крапель крові, але частіше спостерігаються виділення при імплантації ембріона, забарвлені в світло-коричневий або рожевий колір. Головне - мізерні. Якщо почалося справжнє маткова кровотеча - це привід до термінового звернення до лікаря, так як це вже не симптоми імплантації ембріона в стінку матки, і зовсім з цим не пов'язане явище, а загрозливе життя стан жінки.

Але і мізерні кров'янисті виділення не повинні залишитися непоміченими так як вони можуть бути симптомом різних захворювань:

  • патології шийки матки (причому не завжди доброякісних, зразок істинної ерозії);
  • гіперплазії ендометрія;
  • новоутворень порожнини матки (як доброякісних - міоми, так і раку) і т. д.

У нормі кров'янисті виділення можуть бути у перші три цикли прийому оральних контрацептивів, але при правильному прийомі і дотриманні всіх рекомендацій з інструкції ні про яке зачаття і імплантації не може бути мови.

Якщо ви чекаєте вагітність, щоб уникнути розчарувань - спирайтеся на інші її перші ознаки, як то затримка менструації і результати лабораторних досліджень, які показують достовірний результат майже відразу після імплантації ембріона.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua