← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Імплантація плодового яйця

Особливості імплантації плідного яйця

На який день відбувається імплантація плодового яйцяІмплантація плодового яйця в порожнині матки зазвичай відбувається через 3-4 дні після статевого акту, і процес впровадження заплідненої яйцеклітини в ендометрій займає ще близько двох діб. З цього часу починається вироблення і зростання гормону ХГЛ - того самого, на який реагують тести на вагітність двома смужками. Але найбільш точний результат, буквально вже на 9-10 день після статевого акту, дає аналіз крові на ХГЛ - помилки в даному випадку бути не може.

А чи має імплантація плодового яйця симптоми інші, більш ранні? Вони можуть бути, але дуже непрямі, тобто зовсім не факт, що викликані саме зачаттям, навіть якщо воно сталося. До таких ознак можна віднести виділення при імплантації плідного яйця, це можуть бути незначні кров'янисті виділення. Але потрібно врахувати, що природа у таких виділень може бути зовсім інша - патологічна. А саме, провокувати кровотечі в середині циклу можуть пухлини матки, ендометріоз, іноді прийом оральних контрацептивів. Врахуйте, що імплантанційне кровотеча не буває рясним, виникає у вкрай малого числа майбутніх мам, і практично завжди проходить зовсім непомітно. Можна передбачити коли відбувається прикріплення плодового яйця - виділення спостерігаються приблизно через 4-7 днів після незахищеного статевого акту.

А чи виникають у жінки ще які-небудь незвичайні відчуття, які можна сприймати як ознаки імплантації плодового яйця в стінку матки? Лікарі відповідають, що немає, так як все відбувається буквально на клітинному рівні. Хтось стверджує, що при цьому відповідальному моменті виникають тягнучі болі внизу живота, але знову ж - ніхто не перевіряв звідки ці болі взялися, адже причин їх появи може бути безліч - починаючи від метеоризму і такого поширеного зараз ендометріозу... тобто відчуття при імплантації плідного яйця як такі відсутні.

Побачити своїми очима майбутнього дитинчати у своїй матці можна вже на початку першого триместру вагітності. Як ми вже говорили, імплантація плодового яйця після запліднення відбувається через 4-7 днів, а майбутня дитина доростає до таких розмірів, які вже можна діагностувати на УЗД ще за пару тижнів. Тобто при 1 тижня затримки менструації (5 тиждень вагітності та 3-я тиждень після імплантації) плодове яйце в матці досягає розміру в кілька міліметрів.

Проте саме наявність цього «освіти» в жіночому дітородному органі не завжди свідчить про справжню, маткової вагітності. Справа в тому, що плодове яйце може виявитися порожнім... Імплантація ембріона (це сьогоднішнє, не зовсім правильне вираз) видно на термін 5-7 тижнів вагітності. Тоді ж визначається серцебиття, по якому судять про те, чи живий майбутній дитина, чи розвивається.

Потрібно врахувати і такий момент - імплантація плодового яйця відбувається у випадку пізньої овуляції не на 16-20 день менструального циклу, а пізніше. Це означає, що і ембріон на УЗД-апараті, особливо не дуже хороше, може стати видимим трохи пізніше.

Таким чином, можна зробити висновок, що знати імплантація плодового яйця на який день менструального циклу сталася досить важливо. Однак є сучасні і досить прості медичні методики, що дозволяють одержати дані про розвиток вагітності, які роблять зовсім необов'язковим знання дня імплантації яйцеклітини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua