← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Токсоплазмоз у вагітних

версія для друку

Токсоплазмоз

токсоплазмоз у вагітнихТОКСОПЛАЗМОЗ - паразитарне захворювання. Людина заражається, як правило, від кішок при контакті з їх виділеннями, через забруднену воду, брудні руки.

Факторами ризику зараження токсоплазмозом є проживання у сільській місцевості, контакт з кішками, звичка куштувати сирий м'ясний фарш, вживання в їжу напівсирого м'яса.

токсоплазмоз симптоми

Захворювання на токсоплазмоз може протікати безсимптомно, а може супроводжуватися підвищенням температури, головними болями і болями в м'язах, появою висипки на шкірі. Важкі форми токсоплазмозу розвиваються лише при зниженні імунного захисту організму.

У жінок токсоплазмоз може бути причиною розвитку запального процесу матки, придатків з тривалим перебігом, що не піддається звичайному лікуванню. Все це може призводити до розвитку безпліддя через запального процесу або гормональних порушень.

При зараженні вагітної жінки внутрішньоутробне інфікування плода відбувається приблизно в 50% випадків. Токсоплазмоз у вагітних може бути причиною переривання вагітності в ранні терміни, народження дітей з вадами розвитку головного, спинного мозку та інших органів, а також загибелі плоду.

Після народження у інфікованих новонароджених часто виявляються затримка розумового розвитку та інші прояви ураження нервової системи, порушення зору, слуху. Причому захворювання може проявитися в більш старшому віці ( після 5 років ).на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua