← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вагітність і мікоплазма, уреаплазма

версія для друку

Мікоплазма, уреаплазма при вагітностімікоплазма уреаплазма і вагітністьМІКОПЛАЗМИ І УРЕАПЛАЗМИ відносяться до одного роду мікоплазм і досить часто виявляються при обстеженні практично здорових жінок. Ці мікроорганізми не завжди викликають захворювання. Але при певних умовах, які ведуть до зниження імунного захисту організму, вони здатні викликати різні ураження органів статевої та сечовидільної системи. Основний шлях зараження - статевий.

Дуже важливим є той факт, що деякі компоненти клітинної стінки мікроорганізмів мають значну схожість з клітинами людини. У зв'язку з цим мікоплазми і уреаплазми часто не сприймаються імунною системою як чужорідні, а значить, організм не бореться з цими інфекціями.

З іншого боку, дані мікроби здатні дуже тісно прикріплюватися до клітин людини, при цьому імунна система сприймає комплекс «клітина - мікроб» як єдине ціле і починає боротися з власними клітинами.

Інфекції, які можуть ніяк не проявлятися у звичайному житті, нерідко стають причиною великої біди під час вагітності. Тому, якщо вагітність вже наступила, важливо, як можна раніше пройти обстеження, щоб лікар міг розробити план ведення вагітності та провести запобіжне лікування, яке вбереже вас і вашого малюка від проблем.

При активній мікоплазменної або уреаплазменной інфекції вагітність протікає з ускладненнями, до яких належать її передчасне переривання, багатоводдя, неправильне прикріплення плаценти, передчасне відходження навколоплідних вод, запалення оболонок плода, післяпологові ускладнення у матері, а також патологія сечової системи матері.

Частота внутрішньоутробного інфікування при уреаплазменной інфекції складає 45%, при мікоплазмовій - до 20%. У випадку важкого захворювання уражаються очі, печінка, нирки, нервова система, шкіра, лімфатичні вузли. Мікоплазми здатні викликати формування вад розвитку плода, діючи на генетичному рівні.

Однак всі ці ускладнення розвиваються тільки при наявності активної фази інфекції. Носійство на перебіг вагітності не впливає. Тому для вирішення питання про необхідність лікування рекомендується при виявленні уреаплазми і мікоплазми ДНК-методом проводити посів на ці інфекції. Це дослідження включає також визначення чутливості до антибіотиків, тому можна підібрати найбільш ефективне лікування.

Лікування уреаплазми і мікоплазми проводиться у другому триместрі вагітності з використанням антибактеріальних препаратів і стимуляторів імунітету.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua