← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Хламідіоз у вагітної

версія для друку

Хламідійна інфекція ( хламідіоз )

хламідіоз у вагітнихХЛАМІДІОЗ- це захворювання викликається внутрішньоклітинними мікроорганізмами - хламідіями. З чотирьох відомих у даний час видів хламідій для людини найбільшу небезпеку представляють два.

Один з них викликає переважно патологію дихальних шляхів, інший може вражати різні органи, у тому числі статеві ( урогенітальний хламідіоз ). Зараження при цьому відбувається переважно при статевому контакті і часто поєднується з іншими ЗПСШ. Захворювання в більшості випадків протікає безсимптомно і виявляється випадково при обстеженні з іншого приводу.

При наявності хламідійної інфекції ( хламідіозу ) у вагітної жінки в 60% випадків відбувається народження недоношеної дитини. Хламідії викликають запалення в плаценті, внаслідок якого порушується її функція - розвивається плацентарна недостатність. В результаті недостатності плаценти відбувається затримка розвитку плода, уповільнення його зростання і збільшення ваги. Діти народжуються з низькою вагою, зниженим імунітетом, часто хворіють, погано ростуть.

У 40-70% випадків можлива передача хламідіозу від матері до плоду. Не виключено також зараження під час пологів, якщо інфекція потрапить в дихальні шляхи новонародженої дитини. При внутрішньоутробному зараженні плода може розвиватися запалення легенів, оболонок головного мозку, захворювання органів шлунково-кишкового тракту та ін

Хламідії не мають власної клітинної стінки, тому імунна система дуже погано бореться з цими мікроорганізмами, не викликаючи лікування від захворювання, а формування хронічного уповільненого процесу.

Лікування хламідіозу проводиться в залежності від стадії захворювання із застосуванням антибактеріальних і стимулюють імунітет препаратів у другому триместрі вагітності.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua