← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Герпес під час вагітності

версія для друку

Герпес і вагітність


Вірус простого герпесу (ВПГ) під час вагітності


герпес під час вагітностіЗбудником захворювання є вірус простого герпесу ( ВПГ ) першого і другого типу. Другий тип вірусу простого герпесу передається статевим шляхом. Вірус простого герпесу займає друге місце після вірусу краснухи по тяжкості зумовленої патології у плода.

Після зараження вірус залишається в організмі людини на все життя. Пов'язано це з тим, що імунна система бореться тільки з активним вірусом, а поза загострення захисна реакція не розвивається.

Під час вагітності особливо небезпечно первинне зараження вірусом простого герпесу, оскільки в цьому випадку часто відбувається мимовільний викидень, формування вад або загибель плода. Причому відмічено більш часте зараження плода у жінок з безсимптомним перебігом захворювання у порівнянні з типовими проявами.

Так як при вагітності відбувається перебудова в системі імунітету, можливо погіршення існуючого раннє захворювання герпесу з більш частими і сильними загостреннями.

Плід може інфікуватися вірусом простого герпесу під час вагітності, якщо вірус знаходиться в крові матері, але частіше відбувається інфікування під час пологів. Тому, при загостренні герпетичної інфекції за 1 місяць і менше до пологів, проводять кесарів розтин до початку відходження навколоплідних вод для виключення зараження дитини.

Після народження дитини від матері, яка страждає герпетичною інфекцією, проводиться забір мазків з очей, рота і з шкіри при наявності ділянок ураження для виявлення вірусу простого герпесу.

Специфічне лікування вірусу герпесу існує, але при вагітності його застосовують тільки в крайньому випадку.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua