← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вилиття навколоплідних вод

Що робити при вилитті навколоплідних вод

Ознаки, симптоми вилиття навколоплідних водВилиття навколоплідних вод - це закономірне явище в процесі пологів, але іноді амніотична рідина починає підтікати передчасно. І це може стати великою проблемою, у разі недоношеної вагітності.

Кожна майбутня мама повинна знати симптоми вилиття навколоплідних вод - їх важко не помітити. Із піхви починає рясно виділятися прозора, а інколи зеленувата (у разі кисневого голодування плода) або кров'яниста (при травмі шийці матки або відшарування плаценти) рідина. Інтенсивність виділень може бути різною. Якщо розрив навколоплідного міхура, де знаходиться дитина і все оболонки, стався в області дна матки (зверху), то вилиття навколоплідних вод ознаки має не такі яскраві. Жінки можуть приймати амніотичну рідину через сечу або вагінальні виділення. Додаткові ознаки підтікання вод - їх виділення при напруженні, а також при русі.

Якщо підозрюється передчасне вилиття навколоплідних вод - найкраще негайно звернутися до лікаря. Якщо вважаєте, що підозри безпідставні, справа відбувається вночі, далеко добиратися до лікаря - можна купити в аптеці спеціальну гігієнічну прокладку, яка є найбільш зручним тестом для діагностики підтікання вод. Головне, строго слідувати інструкції. Однак даний тест по інформативності поступається того, для проведення якого береться мазок з піхви. Але такий тест зробити, зі зрозумілих причин, може тільки лікар.

Що робити, якщо у вагітної відійшли навколоплідні води - немає ніяких сумнівів що це вони? Про терміновий візит до лікаря або у відділення швидкої допомоги - це зрозуміло. Потім лікарі проведуть невелике обстеження для того, щоб дізнатися, як почувається дитина. Зазвичай буває достатньо УЗД. Якщо термін вагітності близько 22 тижнів і менше, то пробувати зберігати дитини не має сенсу. Тривала антибіотикотерапія, яка необхідна в якості профілактики інфікування, може погано позначитися на здоров'ї матері та дитини, так і занадто тривалий період необхідний, щоб доносити дитину до терміну, після якого він зможе народитися життєздатним з великими шансами на здорове життя. Тому лікарі таку вагітність переривають.

Якщо це термін, скажімо, 32 тижні, то лікарі роблять все можливе, щоб пролонгувати вагітність і одночасно з цим проводять медикаментозну терапію, яка прискорює дозрівання легенів дитини, тобто дає гарантію того, що малюк зможе дихати самостійно після передчасного народження.

Якщо термін гестації 36 тижнів і більше, вагітність зазвичай не пролонгують. Особливо в тому випадку, якщо має місце не підтікання, а саме вилиття амніотичної рідини. Гарантовано безпечно народити жінка може при безводному проміжку менше 12 годин. І якщо після того, як відбувається відходження навколоплідних вод, у жінки не починаються перейми, лікарі проводять стимуляцію пологової діяльності. Проводять лікувальні заходи для прискорення дозрівання шийки матки, тобто готують її до пологів, після чого за допомогою лікарських засобів запускають сутички.

Спровокувати передчасний розрив плодового міхура можуть різні інфекційні захворювання, а також фізичні навантаження і механічні впливи.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua