← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як часто дитина повинен ворушитися

Як повинен ворушитися дитина в животі у мами

Часто дитина ворушиться в животіЯк часто дитина повинен ворушитися в нормі, чи залежить кількість відчутних його рухів у добу від терміну вагітності? Ці питання дуже важливі, оскільки таким нехитрим чином мати може стежити за самопочуттям свого малюка? Якщо дитина дуже часто ворушиться в животі, можливо, ви зайняли незручну позу, на ваш живіт падає яскравий промінь світла і т. д. Але страшніше, якщо малюк затихає і довго не дає про себе знати. Це може говорити про брак кисню - гіпоксії, або навіть його загибелі.

Отже, дитина починає ворушитися на термін більше 18 тижнів. Тільки після 18 тижнів ця інформація стає для лікарів діагностично цінним. Так, деякі жінки відчувають своїх діток ще раніше. Особливо ті, що очікують появи на світ другого, третього і великих за рахунком малюків. Вони вже точно знають як повинен ворушитися дитина, ніколи не переплутають ці відчуття з газоутворенням в кишечнику, тонусом матки та ін Однак ці поштовхи дуже легкі, відчуваються вони нерегулярно. Тому і підрахунок їх можна і потрібно починати вести не раніше, ніж в 18 тижнів. А з 20 тижнів можна навіть завести спеціальний щоденничок, в який слід записувати всі серії рухів плода. Це рекомендації зарубіжних медиків. Наші ж лікарі пропонують такі заходи тільки тим майбутнім мамам, у яких підозрюють проблеми - фетоплацентарную недостатність, є причини для виникнення гіпоксії, ожиріння, у минулому був випадок внутрішньоутробної загибелі плоду і пр.

Питання про те чи часто ворушиться дитина обов'язково визначає лікар на консультації своїй пацієнтці зі строком більше 18-20 тижнів вагітності. У нормі серій поштовхів повинна бути не менше 10 в день. В «тихих» проміжках, коли рухи малюка не відчуваються, він зазвичай спить. Внутрішньоутробно діти довго сплять.

Якщо ж ви відчуваєте, що щось не так - не потрібно питати в подруг - чи було у них щось схоже і не просити онлайн-консультацій на медичних форумах, а відвідати лікаря гінеколога очно. Лікар слухає серцебиття дитини і зможе прямо на місці визначити чи має місце гостра гіпоксія. При необхідності можуть бути призначені позапланово УЗД з дослідженням кровотоку в пуповині і плаценті, а також КТГ.

Самостійно спровокувати рухи плоду також можна. Для цього потрібно зайнятися легкою фізичною працею, поїсти, прийняти душ, полежати на боці або просто погладити себе по животу - на великому терміні майже завжди спрацьовує.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua