← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як позбутися від токсикозу

Як зменшити прояви токсикозу при вагітності

Як позбутися від раннього токсикозуЯк позбутися від токсикозу - про це написано тисячі статей. У журналах для майбутніх мам багато інформації на цю тему, причому самої різної спрямованості. Хтось пише, що простіше не позбутися від раннього токсикозу, а просто його не допустити, а в цьому головну роль відіграє психологічний стан жінки. Є думка, що нездужання частіше виникає у жінок, в сім'ях яких панує розлад, і особливо у тих дам, які дитину не планували, тобто завагітніли випадково. Однак справа не завжди в психології. Токсикоз не рідкість і у жінок, пристрасно бажаючих стати мамами. Які ж інші причини його виникнення і методи позбавлення?

Хоріонічний гонадотропін - один з найважливіших гормонів вагітності, може стати причиною нудоти і блювоти. Його концентрація в геометричній прогресії збільшується в перший триместр вагітності, а значить і ймовірність виникнення неприємних відчуттів у ранні терміни досить висока. Безперечно, не всі шукають спосіб, як позбутися від токсикозу під час вагітності, так як його прояви можуть бути поміркованими і практично непомітні. Скажімо, виражатися у швидкій втомі, невеликому запаморочення, зниження артеріального тиску. У інших симптоми більш виражені - ранкова нудота, іноді блювота, неприйняття деяких запахів. Ні перше, ні друге не потребує лікування. Медикаментозне лікування може знадобитися тільки в тому випадку, якщо блювання у жінки постійна. І все те, що з'їдено і випито, видаляється з організму. Це може призвести до зневоднення і загального виснаження організму. Лікування проводиться найчастіше в стаціонарі.

При легкій ж симптоматиці є прості способи, як позбутися від токсикозу на ранніх термінах вагітності в домашніх умовах. Ми їх перерахуємо.

1. Відомо, що напади нудоти частіше виникають вранці, коли шлунок порожній, а рівень глюкози в крові низький. Щоб уникнути неприємних відчуттів, можна не встаючи з ліжка з'їсти несолодке печиво або випити м'ятний чай.

2. У той же час нудота може провокуватися переїданням. Майбутнім мамам слід харчуватися 5-6 разів на день невеликими порціями. Від жирної їжі слід відмовитися.

3. Після прийняття їжі можна 30-60 хвилин лягати. В іншому випадку, як мінімум печія гарантована.

4. При нападі нудоти потрібно провітрити приміщення, посмоктати м'ятну цукерку (можна випити напій з мелісою) або з'їсти чайну ложку меду.

І не забувайте, що позбутися від токсикозу при вагітності допоможе час - до 12-13 тижні від неї не залишиться і сліду.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua