← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як не завагітніти, не захищаючись

Як не завагітніти, не захищаючись?

Як не завагітніти, не захищаючисьЯк не завагітніти, не захищаючись - запитують багато жінок, що начиталися міфів про сучасної контрацепції або не володіють достатніми знаннями у даній області. Як же вчинити, якщо охоронятися вже зовсім не хочеться - презервативи тиснуть, від гормональних таблеток товстієш, внутрішньоматкові спіралі випадають, а сперміциди викликають відчуття печіння? Залишається тільки утримуватися від статевих стосунків або довіритися так званим народним способам контрацепції.

Як не завагітніти, не захищаючись, вираховуючи найбільш сприятливі дні для зачаття і не займаючись в ці дні сексом, відомо багатьом. Обчислити приблизний день овуляції і весь небезпечний період нескладно для тих, у кого менструальний цикл більш-менш стабільний, тобто починається без затримок. Інші ж, довірившись календарем, дуже швидко вагітніють. Для довідки: овуляція - це день, коли яйцеклітина готова злитися зі сперматозоїдом, навіть у молодих жінок овуляція відбувається не кожен менструальний цикл, тривалість її - не більше 48 годин, час настання - приблизно середина циклу. Для визначення небезпечних днів є і інші способи, наприклад, вимірювання базальної температури. Але підрахунки можуть бути невірними, тому сучасні лікарі давно не рекомендують даний метод контрацепції» жінкам.

А чи можна завагітніти, якщо не предохраняешься «аптечними» контрацептивами, а практикуєш для цих цілей перерваний статевий акт? Вже скільки про це написано і в друкованих виданнях, і в інтернет-статтях, але все одно люди, причому не тільки не досвідчені молоді, продовжують практикувати цю не дуже приємну «контрацепцію». Її сенс полягає в тому, що сім'явиверження відбувається не в піхву, а тому багато хто впевнені, що вагітність неможлива. Не будемо брати в розрахунок те, що можна «не встигнути» і те, що подібна концентрація уваги сильно впливає в негативну сторону на задоволення від процесу, але зачаття можливо і в найсприятливіших, здавалося б, умовах. Ефективність ППА за різними оцінками, становить не більше 60 відсотків. Тобто кожному другому «не щастить». Справа в тому, що сперматозоїди виділяються не тільки при еякуляції, але і під час статевого акту, правда в невеликих кількостях. Але і їх цілком вистачить для того, щоб завагітніти.

Описані вище 2 методу ще якось можна сприймати як контрацепцію в ситуації, коли немає під рукою презерватива або сперміциду. Ті ж, які ми коротко опишемо нижче - просто дурні.

Отже, перша сумнівна методика полягає в заняттях любов'ю стоячи. Чому стоячи? А тому, що в такій позі з піхви швидше випливає сперма. Але придумали цей спосіб, мабуть, не підозрюють, що випливає вона далеко не вся...

Інший спосіб полягає в спринцюванні після статевого акту водою, причому бажано з додаванням в неї оцтової або лимонної кислоти. Це може дещо знизити ймовірність настання вагітності без контрацепції, але, скоріше, призведе до таких неприємностей, як подразнення або опік слизової піхви.

Третя методика ще більш абсурдна. Є люди, які відповідають на питання «як не завагітніти, не захищаючись» - помочитися після статевого акту. Тут також позначається брак освіти. Дана рекомендація дійсно існує, але тільки вона адресована тим, хто боїться заразитися статевими інфекціями, причому ефективна вона скоріше для чоловіків, ніж для жінок, у зв'язку з особливою будовою сечового каналу у чоловіків.

Одним словом, не потрібно сподіватися на авось і вишукувати нетрадиційні способи оберігання від вагітності. Для вашого ж здоров'я буде безпечніше скористатися контрацепцією, яку пропонує офіційна медицина. Побічні дії її, повірте, зовсім незначні, порівняно з наслідками використання народних засобів оберігання від вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua