← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як визначити ворушіння плода

Як зрозуміти, що дитина ворушиться в животі

Як визначити перші ворушіння плодуЯк визначити ворушіння плода безпомилково? З особливим трепетом майбутня мама прислухається до свого організму, насолоджується округленням животика, чекає перших рухів, тобто відчутних ознак життя та нормального розвитку малюка всередині себе. Визначити перші ворушіння плоду важливо не тільки для батьків. Гінекологи обов'язково запитають майбутню маму про день першого рухи малюка. Від цієї дати відраховують 20 тижнів і, таким чином, визначають передбачувану дату пологів. Це загальне правило для тих, хто збирається народжувати вперше. Повторно рожающие зазвичай відчувають рухи плоду на кілька тижнів раніше. Це пов'язано з тим, що досвідчені мами вже знають, якими мають бути відчуття. Та й черевна стінка при повторних вагітностях стає більш еластичною і чутливою. Хтось примудряється навіть визначити положення плода за шевелениям, але це рідкість.

Насправді активно рухатися малюк починає вже на 8 тижні свого внутрішньоутробного життя. Але його розміри ще такі малі, що дотики до стінок матки зовсім невідчутні. Дитина росте швидко, і вже до 18 тижня вагітна може відчути його легені пересування в животі.

І все-таки, як зрозуміти, що дитина ворушиться в животі, не пропустити першу звістку від улюбленого малюка? Кожна мама описує перші рухи плода по-різному. Для когось ці відчуття схожі на пурхання метеликів, комусь здасться, ніби в животі плаває маленька рибка, комусь нагадають лоскотання бульбашок газованої води. Але найчастіше жінки, які очікують першого малюка, плутають ворушіння з перистальтикою кишечника. Тобто з відчуттям бродіння газів в животі. Але іноді трапляється і навпаки - мамі так хочеться швидше відчути ворушіння, що вона приймає за них перистальтику кишечника.

Потрібно пам'ятати, що легкі відчутні поштовхи з'являються в середньому на 18 тижні вагітності. Худенькі дівчата відчувають їх приблизно на тиждень раніше, більш щільні і схильні до повноти на тиждень або два пізніше. Якщо у вас підійшов цей термін, то, швидше за все, кишечник тут ні при чому, і бурчання внизу живота - перший привіт від вашої дітки. Якщо живіт вирує із завидною періодичністю, то сумнівів бути не може - це рухається дитина.

Пройде ще зовсім небагато часу і з'являться важкі поштовхи, стусани, гикавка та інші ознаки росту і розвитку вашої дітки.
Насолоджуйтесь цими моментами, можливо, ви ще будете нудьгувати по своєму животику і чарівного станом зародження нового життя.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua