← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як відходить пробка перед пологами

Відходження слизової пробки перед пологами

Як відходить пробка перед пологами у повторнородящихЯк відходить пробка перед пологами знають практично всі народили жінки, адже в більшості випадків це відбувається перед початком переймів, а іноді і за 1-3 тижні до них. Причому ця подія дуже складно не помітити, так як скільки відходить пробка перед пологами, стільки ж можуть бути дуже мізерні, але помітні кров'янисті виділення, зазвичай вони представляють собою прожилки в слизу, яка виходить з піхви. Але знають як виглядає пробка у вагітних (великий грудку слизу) і як небезпечна відшарування плаценти, це може налякати. Так як при відшаруванні основний симптом - це саме виділення крові з статевих шляхів. Але при відшаруванні плаценти ці виділення рясні, а якщо у вагітної відійшла слизова пробка - навпаки мізерні.

Але в будь-якому випадку здатися лікареві бажано, так як поява пробки говорить про те, що шийка матки розм'якшилася, її структура змінилася і, цілком можливо, навіть відкриття вже є. Слід врахувати те, що пробка іноді відходить значно раніше пологів у жінок народжували кілька разів, так як шийка матки у них «дозріває» швидко.

Визначити «зрілість» шийки матки (її готовність до пологів) не можна ніяк, крім гінекологічного огляду. УЗД тут теж не помічник. Жінкам не потрібно боятися оглядів на такому терміні. Процес може трохи неприємний, але не болючий. І тільки за допомогою огляду лікар не зможе спровокувати початок пологів. Крім того, якщо є побоювання щодо відшарування плаценти - лікар може призначити УЗД і КТГ, з їхньою ж допомогою можна буде подивитися наскільки добре себе почуває маля. Якщо є підозра на відходження навколоплідних вод, з допомогою УЗД можна подивитися їх індекс. Хоча, теж саме можна з'ясувати за допомогою спеціального тесту, матеріалом для якого слугує виділення з піхви.

Як себе вести після відходження пробки? Треба дивитися по ситуації. Знаючи як відходить пробка перед пологами у повторнородящих, цим жінкам потрібно підготувати всі речі в пологовий будинок. В принципі, потрібно також вчинити вперше народжуючим. Якщо відійшли води, або якщо є відчуття, що це відбулося, потрібно їхати в пологовий будинок без зволікання. Потрібно також вчинити за наявності регулярних перейм або занадто рясних кров'янистих виділень.

Якщо ж ніяких ознак наближення пологів і патологій немає, потрібно просто трохи змінити свій спосіб життя. Не приймати ванну, а купатися в душі, не купатися у водоймах, і не займатися сексом без використання презерватива, так як все це може призвести до інфікування плодових оболонок, адже природного бар'єру у вигляді слизової пробки в шийці матки вже немає.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua