← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як відходить пробка у вагітних

Як відходить слизова пробка у вагітних і як вона виглядає

Як відходить слизова пробка у вагітних і як вона виглядаєЯк відходить пробка у вагітних і що це таке взагалі? У першому триместрі вагітності починає накопичуватися слиз. Відбувається це в шийці матки. Роль слизової пробки полягає в тому, щоб захищати плід від інфекцій. Якщо у вагітної відійшла пробка, значить, пологи вже близько. Але про все по порядку.

Що таке пробка і як вона виглядає?

Це грудку слизу прозорого, бежевого, сіро-жовтого або молочно - білого кольору, у кожної жінки індивідуально. Нерідко в ній маються прожилки червоного або білого кольору. Не варто лякатися незначних кров'янистих виділень - це свідчить лише про те, що лопнули дрібні капіляри. Обсяг виділення становить приблизно 2 столові ложки. В середині другого триместру слиз дуже в'язка, а з наближенням пологів стає рідкою і відходить.

Це відбувається завдяки дії гормонів. Прогестерон зберігає вагітність, тому до 38 тижня він досить активно виділяється, і завдяки цьому змикається шийка матки. А після 38 тижні прогестерон знижується, а естроген підвищується, розм'якшуючи шийку матки і підвищуючи еластичність піхви. Знаючи, як відходить слизова пробка у вагітних і як вона виглядає, можна почати готуватися до поїздки в пологовий будинок.

Коли починається відходження пробки?

Не існує чітких термінів. Слиз з цервікального каналу може відійти за два тижні до пологів, за тиждень, у день пологів, в процесі пологів або в потужном періоді. І все це буде вважатися нормою. Відходження слизу - сигнал того, що процес пологів вже почався. Більш того, пробка іноді не виходить одномоментно. Кілька днів поспіль жінка буде спостерігати на білизну деяку кількість виділень, поки вся слиз не вийде з шийки матки. Пробка при вагітності коли відходить, це може супроводжуватися невеликим підтікання вод. Тоді її взагалі важко помітити. Спровокувати відділення слизу з цервікального каналу здатний і огляд лікарем-гінекологом. Іноді це подія відбувається під час прийняття ранкового душу, відвідування туалету і нагадує стан при місячних.

Відходження пробки іноді супроводжують поодинокі безболісні скорочення матки. Це не повинно спонукати вас негайно їхати в пологовий будинок. Існують ще й інші ознаки початку родової діяльності: живіт опускається, знижується вага, виникають підготовчі перейми.

Після того як точно встановлено, що слизова пробка відійшла, важливо дотримувати прості правила гігієни: не купатися у ванні, басейні, озері, морі, займатися сексом при наявності презерватива, ретельно дотримуватися гігієни промежини.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua