← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Як зрозуміти, що відійшли води

Як зрозуміти, що у вагітної відійшли води

Як зрозуміти, що відходять води перед пологамиЯк зрозуміти, що відійшли води, і вони повинні відходити в нормі до активного початку перейм? Як не пропустити початок пологів? Чим ближче термін передбачуваної зустрічі з малюком, тим більше стає тривожною мама. Поспішаємо заспокоїти і дати потрібну інформацію.

Амніотична рідина або навколоплідні води оточують малюка в плодовому міхурі. Вони необхідні для захисту його від інфекцій, шуму, поштовхів та ін. Їх злиття відбувається, коли головка малюка давить на передню стінку міхура. В результаті чого вона розривається, і передня навколоплідна рідина витікає.

Як правило, це обсяг вод до 200 мл. А як відходять води - які візуальні ознаки і відчуття при цьому? Досвідчені матусі відповідають, що відходження навколоплідної рідини відбувається сильним струменем, або потоком. Але досить відчутно і очевидно, щоб переплутати з сечовипусканням або виділеннями з піхви.

Можливі й ситуації, коли на міхурі утворюються невеликі тріщинки і води починають підтікати. В таких випадках кількість виділень дуже мало. І визначити, що це саме амніотична рідина буває нелегко.

Зрозуміти, що у вагітної відійшли води перед пологами допоможе амніотичний тест. Він схожий по використанню з тестом на вагітність. Тільки тепер його потрібно додати до виділення. Вони мають лужне середовище, тому і визначаться на тест-смужці. Але даний тест має виконати медичний працівник, щоб він був інформативним. Існують також прокладки з подібною функцією, але вже для використання в домашніх умовах. Це дуже зручно. Досить дочекатися потрапляння виділень з піхви на прокладку, не потрібно брати ніякі мазки.

І якщо з'ясувалося - це дійсно відійшли води, що робити в такій ситуації? Слід негайно звернутися до вашого лікаря. На ранніх термінах це є патологією і вимагає термінового лікування. Взагалі, підтікання вод небезпечно аж до 38-40 тижні. Тобто до передбачуваного терміну пологів. Відкритий плодовий міхур - це вільний доступ до інфекцій малюкові. Постраждати може і мама.

Після зазначеного терміну відходження амніотичної рідини говорить про початок родової діяльності. Хоча іноді це відбувається ще до початку переймів. Ваші дії повинні бути наступними. Обов'язково запам'ятайте, якого кольору і запаху рідина з вас вийшла. У нормі вона повинна бути прозора, з солодкуватим запахом і білими пластівцями. Швидше за все, з вашим малюком все гаразд. Потихеньку зберіться в пологовий будинок і вирушайте народжувати.

Якщо колір виділень зеленуватий, з темними вкрапленнями, то це говорить про недостатнє постачання плода киснем і про наявність у них первородного калу - меконію. Ще води можуть мати рожевий відтінок, що говорить про початок відшарування плаценти. Обидва випадки потребують негайної госпіталізації.

Родова діяльність може застати вас в несподіваний час і в зовсім невідповідному місці, тому дуже важливо зібрати сумку в пологовий будинок заздалегідь і не виходити з дому без обмінної карти, щоб при настанні можливих екстрених ситуації збори вас вже не турбували.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua