← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як зрозуміти, що дитина ворушиться в животі

Як визначити, коли дитина починає ворушитися

Як зрозуміти, ворушиться дитина в животіЯк зрозуміти, що дитина ворушиться в животі, на що це схоже? Метелики, рибки, бульбашки - з чим тільки не порівнюють майбутні матусі свої відчуття від перших дотиків малюка, що знаходиться всередині живота. Цього трепетного моменту чекають з нетерпінням і дуже часто видають бажане за дійсне. Вже дуже хочеться скоріше відчути фізично присутність життя в своєму тілі. І звичайно, з можливістю відчувати рухи плоду починається новий етап у взаєминах мами і дитя. Адже тепер можлива повноцінна зворотний зв'язок.

Ембріон починає рухатися на 8 тижні внутрішньоутробного розвитку. Розміри його ще дуже малі. І природно, що вагітна жінка не має можливості відчути маніпуляції плода. Можливим це стає лише при досягненні термінів вагітності 18-20 тижнів. Це середній показник. Для первісток і великих жінок можна додати пару тижнів. Для худеньких і досвідчених мам, навпаки, скоротити на 10-15 днів.

Дуже часто жінки, вагітні першою дитиною, задають хвилюючий їх питання - як же зрозуміти, ворушиться дитина в животі або це щось інше. На що найчастіше отримують відповідь, що це ні з чим не переплутати. Але, на жаль, нерідко майбутня мама приймає за ворушіння плода процеси, що відбуваються в черевній порожнині. Адже, що вже тут приховувати, і не вагітні, і навіть чоловіки іноді відзначають у себе в животі і бульбашки, і метеликів.

Що ж тоді робити? Як помітити перші ворушіння плоду при вагітності і не помилитися? Адже тут важливий не тільки особистий інтерес. День «ікс» слід запам'ятати і повідомити вашого лікаря. Зазвичай гінеколог попереджає про це вже з 15-16 тижня. Це один з показників, що нормально розвивається вагітності. Стверджують, що з допомогою цієї дати можна вирахувати і день пологів. Для цього необхідно додати 20 тижнів. За іншими спостереженнями число місяця з зазначеним першим рухом дитини збігається з датою пологів, через покладені місяці, природно.

По-перше, не потрібно напружено чекати, починаючи з 14-15 тижні, прислухаючись до кожного зміни в животі. Всьому свій час. Просто на цьому етапі розвитку плід зовсім крихітний і рухи його ще слабкі, щоб ви змогли їх реально відчути. Лікарі і зовсім не приймають всерйоз заяви про помічені шевелениях раніше часу.

По-друге, сигналів від малюка потрібно чекати на ділянці живота від лобкової кістки до пупка. Все, що вище або збоку - ваш кишечник або ще який-небудь орган. Саме тут, в районі лона, поки знаходиться плід на цьому терміні. І саме тут можна відчути, коли дитина починає ворушитися - це легкі дотики, лоскоту, лопающиеся бульбашки, а іноді і поштовхи.

По-третє, можна спровокувати малюка на повторні рухи, щоб переконатися, що це не перистальтика. Для цього можна лягти на спину і розслабитися. «Пузожители» не дуже люблять таку позу мами і реагують на неї. Ще ворушіння активізуються солодощами. Глюкоза дає додаткову енергію малюкові, і він зазвичай починає тренування. Відчувати свою дитину з утробного періоду і після народження - це особливе відчуття і одна з головних завдань матері. Адже це так необхідно і дітям, і їх батькам. На цьому будується взаєморозуміння.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua