← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як розпізнати вагітність

Як розпізнати ранню вагітність

Як розпізнати вагітність на ранніх термінахЯк розпізнати вагітність знає, мабуть, кожна жінка. Це просто - потрібно зробити тест або сходити до лікаря. Але тест показує достовірний результат тільки після початку затримки, гінекологічний огляд на невеликих термінах в цьому сенсі теж мало інформативний. Залишається тільки довіритися народними прикметами або... лабораторним методам діагностики. Поговоримо про те, як розпізнати вагітність до затримки менструації.

1. Імплантанційне кровотеча. У деяких жінок приблизно через 5-7 днів після незахищеного статевого акту з'являються кров'янисті виділення з піхви. Вони необильны, можуть бути не яскраво-червоного кольору, а коричневі, мажучі - це може свідчити про імплантації яйцеклітини. Так розпізнати вагітність на ранніх термінах пропонують навіть деякі лікарі. Але пам'ятайте, що виділень може і не бути після зачаття.

2. Токсикоз. Нудота, блювання, швидка стомлюваність, часта зміна настрою - все це може проявитися як ознаки вагітності на ранніх термінах практично відразу після зачаття. Однак дані симптоми потрібно вміти диференціювати просто від втоми, депресії, отруєння і кишкової інфекції. При сильних нездужаннях - частої блювоти, слід обов'язково звернутися до лікаря. Слід зазначити також те, що токсикоз виникає не у кожної жінки, тим більше на перших тижнях після зачаття.

3. Болі в нижній частині живота. Зазвичай цей симптом виникає безпосередньо перед початком затримки менструації. І його помічають жінки, які намагаються розпізнати вагітність на першому тижні після імплантації яйцеклітини. На таких термінах несильні болі, що тягнуть, періодично виникають і проходять також швидко без застосування болезаспокійливих засобів - це норма, не є симптомом загрози викидня. Хоча, слід зазначити, що на таких ранніх термінах викидні відбуваються найбільш часто, але в цьому випадку починається кровотеча.

4. Підвищена температура. По базальній температурі, виміряна в прямій кишці, коли-то і лікарі ставили пацієнткам вагітність. У нормі при овуляторному циклі базальна температура підвищується у другій половині місяця, а перед місячними знижується. Якщо вам цікаво чи можна і як розпізнати вагітність без тесту - спробуйте цей варіант. Якщо до місячних за термінами залишаються лічені години, але ніяких симптомів їх швидкого настання немає, плюс базальна температура підвищена і не знижується - цілком можливо, що ви вже в положенні. Головне - вимірювання температури проводити правильно - тільки з ранку, і в спокої.

Температура тіла в перші тижні вагітності теж може бути підвищеною (до 37,5 градусів) через зростання гормон прогестерон. Жінка може відчувати жар, озноб. Але ті ж симптоми можуть давати і різні вірусні, інфекційні захворювання. Тому, якщо температура стабільно тримається підвищеної більше 3 діб - обов'язково сходіть до терапевта.

5. Болючість молочних залоз. В результаті зміни гормонального фону зазнають змін і молочні залози. Багато майбутні мами помічають, що груди починає рости буквально з перших днів вагітності. Якщо ви раніше не помічали у себе болючість молочних залоз перед менструацією - це цілком може бути раннім симптомом вагітності. Крім болю, може загостритися чутливість сосків. Аж до того, що до них не можна доторкнутися, і носіння бюстгальтерів стане проблематичним. Дана ситуація також тимчасова.

5. ХГЛ. З допомогою цього аналізу можна достовірно дізнатися про своє становище через 7-9 днів після статевого акту. Вже тоді ембріон починає виробляти гормон - хоріонічний гонадотропін, який і фіксується в результаті аналізу крові. Псевдонегативний результат аналізу може бути тільки в тому випадку, якщо він зданий занадто рано. А хибнопозитивний - при прийомі деяких лікарських засобів і онкологічних захворюваннях. По зростанню гормону ХГЛ стежать за прогресуванням вагітності. Занадто низькі цифри можуть говорити про загибель ембріона або загрозі викидня, а високі про те, що в утробі розвивається не один, а 2 і більше ембріонів, неправильно поставленому терміні вагітності, а також про такої небезпечної патології, як пузирний замет.

Ось як розпізнати ранню вагітність можна, достатньо прислухатися до своїх відчуттів, а ще краще - здати аналіз крові і своєчасно відвідати лікаря-гінеколога.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua