← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як розпізнати сутички

Сутички перед пологами: справжні та тренувальні

Як розпізнати тренувальні, помилкові, справжні переймиЯк розпізнати сутички - це питання задають всі жінки, що чекають первістка. Та й повторнородящі, забувши деталі родового процесу, також розпитують, боячись прогавити відповідальний момент. Але, як виявляється в реальності, прогавити початок переймів - просто неможливо. Хоча, з іншого боку, реально сплутати їх з помилковими, так званими переймами Брекстон-Хікса. Спробуємо розібратися в тому, які вони - ці сутички.

Відразу слід зауважити, що організм кожної жінки індивідуальний. Не можна чітко передати всі відчуття, які відчуває жінка в момент початку пологової діяльності. Одні відчувають різкий біль і відчувають, як напружилися м'язи. Другі відчувають ниючий біль внизу живота, яка, то наростає, то вщухає. У третіх сильно болить поперек. Крім того, слід пам'ятати, що перед справжніми переймами майже завжди проходять тренувальні, які готують жіночий організм до майбутніх пологів і допомагають звикнути до болю.

Що таке перейми

Сутички - це скорочення м'язової тканини органів малого тазу. Вони необхідні для того, щоб посприяти пом'якшення та зменшення в довжині шийки матки, а також відкриття самої матки.

Поява раптового й короткочасного різкого болю в животі або попереку може виявитися переймами. Сплутати її з якою-небудь інший болем - неможливо. За інтенсивністю вона чимось нагадує дуже сильні больові неприємні відчуття під час місячних.

Приблизний час продовження сутички перед пологами (у першому їх періоді) - близько 30 секунд. Інтервал - близько 15-20 хвилин. З часом інтервал повинен зменшуватися, а час тривалості - збільшуватися.

Як визначити тренувальні спазми

Всім, хто готується до майбутніх пологів, слід володіти інформацією, - як розпізнати помилкові перейми напевно. Справа в тому, що ці сутички бувають у 80 % породіль. Лише одиниці мають щастя народити швидко і без всяких підготовок-тренувань (хоча не завжди такі стрімкі пологи мають благополучне завершення, як для мами, так і для малюка).

Отже, перейми Брекстон-Хікса (вони ж помилкові) не мають нічого спільного з тими, які сповіщають про початок родової діяльності. Швидше, це тренування для жінки до майбутніх подій. Вони практично безболісні і не мають циклічного характеру. Проміжок часу між подібними зіткненнями буває різний. Чому вони можуть з'явитися? Причин предостатньо. Це стрес вагітної, легке переживання і сплеск емоцій, втома. Проходять ці уявні скорочення також раптово, як і з'явилися. Досить жінці або поміняти положення, або встати і походити, або нахилитися і зробити кілька глибоких вдихів, щоб відчути полегшення.

Початок родової діяльності

Особливо загострювати увагу на те, як розпізнати тренувальні перейми, не варто. Краще підготувати себе до того, як пережити реальний початок першого родового періоду. Адже відомо, що від настрою породіллі залежить не тільки результат і перебіг пологів, але і те, наскільки болючим буде народження дитини для самої мами. Дуже важливо не панікувати і чітко виконувати вказівки лікарів.

Якщо ви помічаєте, що скорочення мають регулярний характер, біль, що виникає при цьому, наростає і стає більш тривалою, а час відпочинку все менше, знайте, ви в першій стадії пологів. Тепер дуже важливо помічати посекундно, скільки тривають скорочення і час перерви між переймами. Як тільки перерва буде менше 4 - 5 хвилин, а больові скорочення - більше хвилини, можна сміливо говорити про те, що малюк вже зовсім скоро з'явиться на світ. Ось як розпізнати справжні перейми без допомоги лікаря. Мамі ж потрібно запастися силами і терпінням, щоб, зробивши все правильно, народити здорову дитину.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua