← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як ворушиться дитина в животі

Як повинен ворушитися дитина в животі

Чому дитина ворушиться в животіЯк ворушиться дитина в животі не зможе забути ні одна жінка, що пройшла вагітність. Але як відчути перші рухи малюка тим, хто виношує дитину вперше? Адже дану інформацію просить запам'ятати і передати для занесення в амбулаторну карту лікар, який веде вагітність.

Дитина починає ворушитися в животі у мами на терміні 18-20 тижнів. Причому повторнородящі відчувають своєї дитини трохи раніше, оскільки вже знають на що це схоже. А нагадують рухи дитини трепещущую метелика або легке лоскотання. Чому дитина ворушиться в животі саме в середині терміну вагітності? Насправді, малюк рухається в матці навіть у 8-10 тижнів, але, так як розміри його ще дуже малі, мама поки нічого не відчуває.

А як часто дитина повинен ворушитися після 20 тижнів? Вважається, що не менше 10 разів на день. Причому кілька поспіль йдуть поштовхів вважаються одним шевелением. Однак у деяких випадках дана норма недосяжна. Адже навіть в 20 тижнів діти ще малі, і багато майбутні мами, особливо ті, що носять свого першого дитини і мають зайву вагу, відчувають їх руху тільки в стані спокою, зазвичай, лежачи на спині. При русі ж дітки швидко убаюкиваются, засинають. І якщо навіть рухаються, зайнята мама це не відчуває.

Але чим більше термін, тим частіше дитина заявляє про себе. Про те , як повинен ворушитися дитина в животі розповідають багато. Хтось каже, що дитина буквально штовхається, хтось називає це перекочуванням, а ще багато майбутні мами відчувають так звану гикавку дитини - до речі, явище абсолютно нормальне, не кажучи про якісь патології у малюка.

Ближче до пологів характер рухів може змінитися. Це пов'язано, насамперед, із зменшенням вільного простору в матці через збільшення розмірів дитини. Крім того, менше відчувають свого малюка жінки з маловодием. Однак у будь-якому випадку ворушінь в добу не повинно бути менше 10.

Якщо ваш малюк не ворушиться більше 3 годин підряд, ляжте і повністю розслабтеся, у спокої діти більш активні. Також можна спробувати що-небудь з'їсти, погладити себе по животу. У разі відсутності активності дитини протягом декількох годин, варто відвідати лікаря. Гінеколог прослухає серцебиття дитини і, можливо, направить на КТГ або УЗД для того, щоб переконатися, що не гіпоксія є причиною зниження його активності. Але навіть якщо гіпоксія не підтвердиться, жінці будуть рекомендовані профілактичні заходи для її недопущення.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua