← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як прискорити пологи

Як прискорити початок пологів

Як прискорити початок пологівЯк прискорити пологи розмірковують багато майбутні мами, фізичні та морально втомлені від довгого очікування зустрічі з малюком. На інтернет-форумах можна прочитати повідомлення від вагітних, які намагаються спровокувати початок пологів навіть в 38 тижнів, коли дитина вже цілком готовий до життя поза утроби матері. Але так робити не можна. Невиправдана стимуляція пологів добром не закінчиться, тим більше на такому терміні. Дитина сама знає, коли йому потрібно народитися, і цьому передує ряд поступових змін в організмі, в тому числі, і гормональних. А провокувати сутички (це зробити не складно), коли організм ще не готовий до пологів (закрита шийка матки) - це прямий крок до операції кесарів розтин.

Інша справа, якщо шийка матки вже готова до розкриття, але перейми ніяк не починаються, хоча і термін вже 40-41 тиждень. Якщо майбутня мати здорова, то в такій ситуації можна подумати як прискорити початок пологів і навіть щось для цього зробити. Самі гінекологи рекомендують для цих цілей незахищений статевий акт зі своїм партнером. Однак, такими рекомендаціями не варто користуватися жінкам, у яких часто загострюється кандидоз або виникає дисбактеріоз піхви, так як статевий акт може знову призвести до рецидиву, що перед пологами зовсім не безпечно. Також не варто займатися незахищеним сексом у разі наявності інфекцій, що передаються статевим шляхом. І все-таки, як секс впливає на організм жінки перед пологами? По-перше, статеве збудження, а в особливості, сильні і багаторазові оргазми провокують скорочення матки, тобто призводять до сутичок. По-друге, у спермі містяться простагландини - речовини, які прискорюють і полегшують розкриття шийки матки, саме тому рекомендується саме незахищений секс. Статевий акт не повинен бути грубим, партнер не повинен всіма силами намагатися впливати на шийку, це призведе тільки до її травм. Як видно, мета зовсім не в цьому.

Досить часто зустрічаються рекомендації щодо посилення фізичних навантажень для прискорення пологів. Вже стали матерями жінки радять подругам робити зарядку, підніматися по сходах, мити поли руками, робити прибирання. Але така фізична активність далеко не завжди дає потрібний результат. Може тільки спровокувати передчасне вилиття навколоплідних вод і сильну втому, слабкість пологової діяльності, що зовсім не потрібно.

Інший популярний спосіб швидше стати мамою - зробити очищувальну клізму. При даній процедурі і після м'язи приходять у напругу. Також якщо запори лікар може порекомендувати скористатися свічкою гліцерину, але, на жаль, їх вже кілька місяців немає у продажу в Росії. Використовувати з цією метою проносні, а тим більше касторку, не варто.

І, нарешті, прийняття теплої ванни. Але тільки не гарячою! Висока температура води призводить до підвищення температури тіла у майбутньої мами, а це, в свою чергу, не як спосіб прискорити родову діяльність, а фактор, що сприяє передчасному відшаруванні плаценти, що може призвести навіть до летального результату. Загинути може як мати, так і її дитина. І ще, приймати ванну не можна після вилиття навколоплідних вод і не рекомендується після відходження слизової пробки.

Якщо жінці ставлять діагноз «переношена вагітність», пологи викликають у медичному закладі і з допомогою ліків, а не народних засобів і методів. Стимулювати пологи можуть різними засобами і способами. Наприклад, якщо у жінки вже є перейми і розкриття шийки, можуть проколоти навколоплідний міхур (слабкість пологової діяльності може виникнути через плоскої форми міхура). У багатьох лікарнях досі застосовується для прискорення пологів Окситоцин, з-за якого не тільки підвищується артеріальний тиск, але і перейми виникають досить хворобливі. Ще один популярний препарат - Синестрол. Він м'яко готує організм до пологів. Зазвичай у жінок на 1-3 добу ін'єкцій починаються пологи.

Так що, не варто проводити експерименти, краще довіртеся лікарям.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua