← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як дізнатися вагітна чи ні

Як дізнатися про вагітність в домашніх умовах

Як дізнатися вагітна я чи ні без тестуЯк дізнатися вагітна чи ні - можна це зробити в ранні терміни самостійно? Не кожна жінка, особливо дуже молода, готова відправитися до лікаря на огляд у разі підозри на вагітність. Особливо це стосується незаміжніх осіб, для яких дитина поки небажаний. Як перевіритися максимально конфіденційно, без відвідування клінічних лабораторій та інших медичних установ?

Простіше нічого немає. Можна зробити тест на вагітність в домашніх умовах без чиєї-небудь допомоги. Тест-смужки продаються в будь-якій аптеці без рецепта. Вартість найпростіших близько 20 рублів. Точність отриманого результату дуже висока в разі дотримання інструкції. А головною умовою точності тесту є те, що робити його слід тільки після початку затримки менструації, при більш ранньому терміні результат може бути хибнонегативних.

А чи існують домашні тести на вагітність? Так, деякі дівчата намагаються використовувати з цією метою наявні, мабуть, у кожному будинку йод і соду. Перший тест виконується з содою. В ранкову сечу, зібрану в ємність, додається чайна ложка соди. Якщо вона розчинилася у воді - вагітності немає, якщо опустилася на дно - є. Інший спосіб дозволяє на ранніх термінах дізнатися вагітна чи ні без тесту з содою, але з використанням йоду. Як і в попередньому способі необхідно зібрати вранці сечу в баночку. Потім капнути на поверхню кілька крапель йоду. Якщо він розчиниться - вагітності немає, якщо утворилася одна плямка - ви скоро станете мамою.

А як дізнатися вагітна чи я без тесту з йодом - способу, результативність якого нульова, як стверджують медики? Єдине, що одабривают деякі лікарі - це вимірювання базальної температури вранці. У майбутніх мам, а також у разі минулому овуляції вона зазвичай підвищена до 37-37,3 градусів.

Я вагітна що далі робити потрібно? У цьому випадку без відвідування лікаря не обійтися. Він зможе підтвердити або виключити у вас вагітність. Ну а далі все буде залежати від вашого бажання. Якщо ви не хочете залишати дитину - вам запропонують перервати вагітність. Звичайно ж, якщо її термін не перевищує 12 тижнів. Зробити це можливо як медикаментозним, так і хірургічним способом.

Якщо ж жінка, що бажає мати дитину, дізналася, що вагітна, що робити далі їй підкаже будь-гінеколог. В першу чергу потрібно буде здати ряд аналізів. Потім лікар (до речі, його можна буде безкоштовно вибрати в медичному закладі, до якого ви спостерігаєтеся) заведе вам індивідуальну медичну картку, в яку буде записувати всі результати обстежень. Відвідувати лікаря потрібно буде регулярно, в середньому 1 раз в 2 тижні, протягом всієї вагітності. Це допоможе мінімізувати ризик ускладнень, а у разі виявленої патології швидко її пролікувати.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua