← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як дізнатися, що ти вагітна

Як дізнатися вагітна чи ні

Як дізнатися, що ти вагітна без тесту до затримкиЯк дізнатися, що ти вагітна, і отримати результат якомога швидше, адже багатьом так не терпиться визначити власне «цікаве положення» ще до затримки менструації. На жаль, у вас не вийде відразу після зачаття провести точну діагностику, дізнатися вагітна чи ні допоможуть або надчутливі тести, або непрямі ознаки. Про даних методах мова піде нижче.

Тести на вагітність

Надійніше всього визначити ваше «положення» здатні тести на вагітність, які вільно продаються в аптеці. Принцип їх дії один - вони просочені спеціальними речовинами, які реагують на присутність в сечі гормону ХГЛ. Він виробляється у вагітних жінок одразу ж після імплантації плодового яйця в стінку матки. Враховуючи, що кожну добу його кількість збільшується майже удвічі, приблизно через 2-3 тижні після запліднення концентрація ХГЛ достатня для отримання точної відповіді.

При певному везінні просто і в домашніх умовах дізнатися, що ти вагітна допоможуть надчутливі тести, так звані струменеві» - це можливо ще до затримки. Єдине, робити пробу потрібно вранці, оскільки саме в цей час в сечі буде найбільша концентрація гормону ХГЛ. Зверніть увагу, що навіть при негативному результаті вагітність виключати не можна, виробник не гарантує точність проведеного тесту, якщо він зроблений до затримки менструації. Тому якщо у вас є які-небудь підозри на вагітність, наприклад, був незахищений статевий акт, порвався презерватив і т.д., то кращим рішенням буде дочекатися настання затримки. Ще одним способом того, як дізнатися, що ти вагітна без тесту до затримки, може бути аналіз крові на наявність в ній ХГЛ. Саме концентрація гормону в крові вже через тиждень після запліднення яйцеклітини достатня для діагностики.

Непрямі ознаки, що вказують на наявність вагітності

Більшість жінок говорять, що ще до отримання результатів тесту знали про вагітність. Відзначають, що через кілька днів після запліднення починають виявлятися перші зміни в організмі, які дозволяють дізнатися вагітна я. До них відносять наступні симптоми.

1. Болі в грудях, молочні залози збільшуються, стають надчуттєвими, шкіра навколо сосків починає темніти.

2. Поява кров'янистих виділень, які можна прийняти за початок менструації. Це - свідчення імплантації ембріона в стінку матки. Втім, ця ознака проявляється рідко і кількість крові незначна - її можна й не помітити.

3. Млявість, сонливість. Ви не висипаєтеся, навіть якщо спите по 8-10 годин на добу.

4. Підвищення температури тіла до 37 градусів, або трохи вище - знову ж таки, без всяких видимих причин.

5. Зміна смакових пристрастей: поширена думка про те, що «вагітних тягне на солоне» - зовсім не міф, а сувора правда; те ж саме відноситься до запахів.

Отже, вище були перераховані непрямі ознаки, які допоможуть визначити наявність вагітності на ранніх термінах. Також показати більш-менш точний результат до затримки зможуть чутливий тест, або аналіз крові на наявність гормону ХГЛ. Так чи інакше, якщо ви виявилися «в положенні», незалежно від вашого вибору - залишити вагітність, або її перервати, рекомендується звернутися в жіночу консультацію.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua