← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як виглядають навколоплідні води

Що потрібно знати про навколоплідні води

Колір навколоплідних водЯк виглядають навколоплідні води, чим вони відрізняються від виділень з піхви і можна їх сплутати з підтікання сечі? Амніотична рідина - це обов'язкова умова для повноцінного розвитку дитини. У ній він знаходиться всередині утроби матері аж до початку пологів (це в нормі). Вона захищає плід від будь-яких можливих травм із-за ударів живота матері. А цілісний плодовий міхур, який наповнений амніотичною рідиною - це гарантія того, що всередину до дитини не проникне інфекція з піхви. Саме тому так важливо вчасно помітити розрив плодового міхура, а ще краще - зробити все, щоб його не допустити.

Як можна убезпечити себе від передчасного відходження амніотичної рідини? Про це бажано подумати задовго до вагітності. Інфекції, що передаються статевим шляхом, це одна з головних причин внутрішньоутробної загибелі дитини, що сталася, в тому числі, з-за підтікання вод. Тобто жінці не потрібно вести безладне статеве життя. А вагітність потрібно планувати, попередньо проверившись на різні інфекції і при необхідності їх пролікувавши.

Ще одна поширена причина даної патології - це істміко-цервікальна недостатність, у результаті якої шийка матки починає зменшуватися і розкриватися значно раніше настання пологів. В результаті дитина опускається нижче, міхур під тиском надривається. А найбільш поширеною причиною істміко-цервікальної недостатності є аборти. Значить, їх недопущення, надійна контрацепція - це ще одна профілактична міра, яка допоможе не допустити передчасного розриву плодового міхура під час вагітності.

За амніотичною рідиною і стежать фахівці ультразвукової діагностики. Обов'язковим є визначення її кількості. Багатоводдя і маловоддя - це поширені патології. Деякі фахівці ще визначають склад навколоплідних вод, в укладенні відображають його словом «суспензії». Багато російські фахівці вважають їх маркером хромосомної патології або внутрішньоутробної інфекції. Насправді ж, суспензії - це пушкове волосся плоду, епідерміс і ін. І з терміном вагітності суспензій зазвичай стає в нормі більше. Особливо якщо переношена вагітність.

Дуже важлива інформація - якого кольору навколоплідні води, але дізнатися це можна тільки після розриву плодового міхура. Якщо дитина добре себе почуває, немає ніяких явних патологій - амніотична рідина не має неприємного запаху, вона, взагалі, не має запаху і безбарвна. Колір навколоплідних вод мало білястий - це теж варіант норми. Так як у них в невеликій кількості можуть міститися білі пластівці. У деяких випадках забарвлення амніотичної рідини є сигналом до екстреного проведення ультразвукового дослідження і, можливо, навіть позапланового кесаревого розтину. Це якщо зелені навколоплідні води виділяються у вагітної. Це один з явних ознак кисневої недостатності плода. Зелені вони тому, що у дитини при внутрішньоутробному нестачі кисню мимовільно виділяється першорідний кал - меконій, який і забарвлює амніотичну рідину. Які навколоплідні води зеленого кольору наслідки можуть мати для дитини? Якщо має місце гостра гіпоксія, то це, швидше за все, будуть порушення неврологічного характеру. Багато чого буде залежати від кількості часу, протягом якого дитині не вистачало кисню, а також від того в якому обсязі проводилися реанімаційні заходи в пологовому будинку.

Залишилося розібратися із зовнішнім відзнакою амніотичної рідини від виділень з піхви (яких в нормі стає більше під час вагітності) і сечі. Насправді, при невеликому надриві міхура, коли води виходять буквально крапельками з піхви, вони практично непомітні. Тому всі майбутні мами, що помітили у себе намоклий щоденну і гігієнічну прокладку або білизна, повинні звернутися за консультацією до лікаря. Простий огляд на кріслі і амніотичний тест на склад виділень допоможуть точно сказати - чи є там амніотична рідина.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua