← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як завагітніти з першого разу

Як напевно завагітніти з першого разу?

Як завагітніти з першого разуЯк завагітніти з першого разу? Багато пар, які виявили бажання стати батьками, думають, що все вийде дуже швидко, головне - не оберігатися і частіше займатися любов'ю. Але не все так просто. Від чого залежить вірогідність завагітніти з першого разу і наскільки вона велика? Ми дамо кілька рекомендацій, які допоможуть вам швидше зачати дитину. Решта буде залежати тільки від вашого і партнера здоров'я і удачі.

Розраховуємо овуляцію

Якщо ви розбираєтеся в жіночій фізіології, то напевно знаєте про те, що вагітність у жінки може наступити не в будь-який день менструального циклу, а тільки тоді, коли готова до запліднення яйцеклітина виходить з яєчника в очікуванні сперматозоїда. Цей день називається овуляцією. Життєздатність яйцеклітини в кращому випадку зберігається 48 годин, але частіше - лише доба. Тому дуже важливо навчитися визначати цей день. Як правило, під час овуляції жінки помічають збільшення кількості виділень з піхви, а також зміна їх консистенції. Виділення стають слизовими, тягнуться.

Багато жінок, що бажають завагітніти з першого разу, вираховують сприятливі дні для зачаття за допомогою побудови графіка базальної температури. В першу половину менструального циклу температура в прямій кишці не перевищує 36.9 градусів. Перед самою овуляцією трохи знижується, а після виходу яйцеклітини різко підвищується і стає вище 37 градусів. Цей момент важливо не простежити. Адже овуляція буває тільки 1 раз за менструальний цикл, і, до того ж, не кожен місяць. У будь-якої дами 1-2 або навіть більше разів на рік трапляються ановуляторні («безплідні») цикли. В принципі, їх також чітко видно на графіках.

Більш сучасний спосіб діагностики - тести. Користуватися ними дуже просто, також, як і тими, з допомогою яких визначають вагітність. Але приготуйтеся до того, що «тестуватися» доведеться кілька днів поспіль. Як тільки з'являться 2 смужки - до справи.

Не можна не відзначити і те, що може виявитися результативним статевий акт, вчинений за кілька днів до овуляції. Це можна пояснити здатністю сперматозоїдів досить тривалий час не гинути в статевих шляхах жінки.

Оральні контрацептиви

Так, це засоби контрацепції, але за допомогою них можна трохи «подстимулировать» овуляцію, якщо вона трапляється рідко. Під час прийому оральних контрацептивів (протизаплідних таблеток) овуляція не відбувається, яєчники «відпочивають». Після припинення прийому починають працювати з подвійною силою і можна буквально завагітніти з першого разу. Лікарі знають про це ефекті ОК і можуть рекомендувати даний спосіб безплідним парам. В таких випадках радять приймати таблетки протягом 3-4 місяців.

Слід враховувати й те, що у ОК існує дуже довгий список протипоказань, і навіть якщо лікар у вас їх не знайшов, не полінуйтеся самостійно вивчити інструкцію перед початком прийому препарату.

Інтимні подробиці

Уміння визначати в себе овуляцію - це, звичайно, великий плюс. І ймовірність завагітніти з першого разу в ці дні набагато вище, проте не досягає 100 відсотків. Ненастання вагітності може бути пов'язане як з якимись жіночими патологіями (зразок спайок в маткових трубах), так і з чоловічими (в спермі мало живих сперматозоїдів або їх рухливість обмежена). Однак при незначних відхиленнях вагітність може наступити майже відразу, якщо підібрати правильну позу для статевого акту, а також не купатися і не спринцюватися відразу після «дійства».

Напевно, ви вже думали про те, що ймовірність успіху багато в чому залежить від пози при статевому акті і після нього. Адже чим більше сперми залишиться в піхву, і чим довше вона там пробуде, тим вище шанси на успіх. Ви можете самостійно підібрати таку позу дослідним шляхом або скористатися рекомендаціями «бувалих». Якщо простудіювати різні жіночі форуми, то можна зробити висновок, що найбільш ефективні пози, коли жінка лежить на животі, підклавши під таз подушку. Але лікарі на це можуть відповісти, що потрібно ще враховувати позицію шийки матки, вона може бути відхилена наперед або назад. Тобто найкраще про позі дізнатися у гінеколога, у якого проходьте обстеження.

Народна медицина

Куди ж без неї? Приймати оральні контрацептиви багато хто навіть здорові жінки не поспішають, адже це «гормони», а ось до різних травичка відношення зазвичай позитивне. До особливо нахваливаемым можна віднести шавлія, знайомий багатьом з нас, як прекрасний засіб від болю в яснах, борова матка і червона щітка. Чітких рекомендацій щодо їх прийому немає. Всі ці трави допомагають при різних жіночих захворюваннях, які і є причинами безпліддя. Але, будемо сподіватися, вам пити дані трави не доведеться, нехай вони і не небезпечні. Для того щоб завагітніти з першого разу це не потрібно.

А ось ще одна цікава рекомендація - перед статевим актом потрібно проспринцюватися слабким содовим розчином. Так, виявляється, що це допомагає не тільки від молочниці, але і створює майже ідеальні умови для тривалого життя сперматозоїдів у піхву.

І це далеко не всі народні, навколонаукові і медичні методи для жінок, які мріють знайти відповідь на питання «як завагітніти з першого разу». Однак надто зациклюватися на цій темі не варто. Від психологічного настрою теж багато залежить. Постійні стреси можуть призводити до відсутності овуляції.

Швидкого вам вагітності!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua