← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як визначити вагітність до затримки

Як визначити вагітність до затримки місячних

Як визначити вагітність до затримкиЯк визначити вагітність до затримки - це питання хвилює дуже багатьох жінок. Хтось хоче скоріше дізнатися вийшло на цей раз зачати дитину, а хтось, навпаки, хоче заспокоїтись тим, що незапланована вагітність не настала. Всі лікарі стверджують, що визначити становище жінки можна тільки після початку затримки менструації. Але чи так це, чи можна спробувати провести діагностику не чекаючи цього часу?

Набагато простіше буде розібратися в тому, як визначити вагітність до місячних жінкам, добре знайомим зі своєю анатомією і процесами, що відбуваються в їх репродуктивних органах. Найголовніше, що необхідно знати - це те, що не має сенсу шукати можливу вагітність, якщо після незахищеного або погано захищеного статевого акту пройшло менше 10 днів. Ще один важливий момент - зачаття може відбутися лише в період овуляції, а він настає в середині менструального циклу, приблизно на 12-14 день від початку останньої менструації. Якщо ви не користуєтеся ніякими календарними методами визначення овуляції (про них ми розповімо нижче), то спробуйте провести самостійну діагностику на 25 день циклу, за пару-трійку днів до передбачуваного початку наступного менструального циклу. Раніше шукати ознаки навряд чи є сенс.

Як визначити вагітність до затримки місячних і що таке самостійна діагностика?

1. Вимірювання базальної температури. Про це написано не одну працю. Цьому присвячені численні інтернет-сайти. По-перше, незважаючи на велику кількість методів сучасної контрацепції, деякі жінки продовжують вимірювати свою ректальную температуру, щоб визначити «небезпечні дні», коли займатися сексом не слід, так як ймовірність настання вагітності дуже велика. Щодо температурних значень визначають день овуляції - коли може відбутися зачаття. Запитай у таких жінок: «Як визначити вагітність до затримки місячних?» І вони вам обов'язково розкажуть про те, як складати графік базальної температури, і що означають ті чи інші його підвищення/зниження. Якщо овуляція відбулася, то температура підвищиться до 37 або трохи вище значень і протримається практично до початку місячних. А у разі настання вагітності буде триматися підвищеної ще пару триместрів.

Якщо у вас ще немає поки затримки, але вже йде друга половина циклу, спробуйте вранці після пробудження виміряти ректальную температуру. У разі, якщо вона виявиться підвищеною, можна запідозрити, що овуляція точно була. А овуляція відбувається приблизно в середині циклу. Були в цей проміжок часу у вас статеві акти? Якщо так, то цілком можлива вагітність.

2. Тести на вагітність. На це ви напевно заперечите, що робити їх можна тільки після настання затримки. Це написано на упаковці будь-якого тесту, і це підтвердить будь-гінеколог. Так, дійсно, гормон ХГЛ, який і провокує появу другої смужки, починає вироблятися при вагітності на 7-8 день після зачаття. А приблизно на 12-й день досягає такої концентрації, на яку вже реагує тест. Таким чином, можна спробувати протестуватися за 2-3 дні до передбачуваного дня початку наступного менструального циклу. Головна умова - потрібно придбати тест з високою чутливістю і робити його прямо з ранку. І при всьому при цьому, бажано до виконання тесту не мочитися 6 годин, щоб ХГЛ в сечі концентрація досягла свого максимуму, і тест убрався другий смужечкою в разі позитивного результату.

Якщо результат негативний або не зрозумілий (буває так, що друга полосочка набагато слабкіше першої), має сенс повторити діагностику через кілька днів. Адже визначити вагітність до затримки не так просто, як здається. Пам'ятайте, що слабка друга смужка - це, швидше, позитивний результат, ніж негативний.

Кілька правил, які допоможуть вам отримати достовірний результат:

а ) Точно дотримуйтесь інструкції (занурюйте рівно на стільки хвилин, скільки сказано в інструкції і перевіряйте результат також через зазначений час).

б) Дивіться на термін придатності.

в) Якщо купуєте тест заздалегідь, то зберігайте його при правильному температурному режимі.

3. Якщо ви роздумуєте над тим, як визначити вагітність до місячних, то незайвим буде здати аналіз на той самий гормон, який діагностує вищеописаний тест. Це аналіз крові, який здається натщесерце, з ранку. Точно дізнатися про своє становище можна вже через 10 днів після незахищеного статевого акту, раніше, ніж це покаже домашня діагностика. У не вагітних, здорових жінок хоріонічний гонадотропін в організмі не виробляється. Взагалі цей гормон виробляється хоріоном (майбутньою плацентою), але іноді підвищеним ХГЛ може бути і не у вагітних. Таке часто зустрічається у онкологічних хворих, а також при прийомі деяких лікарських засобів. А ще протягом декількох днів після пологів, штучного або мимовільного переривання вагітності. При таких небезпечних патологіях, як міхурово занесення або позаматкова вагітність. У першому випадку концентрація гормону більше норми для даного терміну вагітності, а у другому - менше.

Суб'єктивні ознаки

Дівчата, які шукають відповідь на питання: як визначити вагітність до затримки місячних, як правило, в першу чергу перевіряють наявність нижчеописаних суб'єктивних і не точних симптомів цікавого положення. Отже, які ж вони?

1. Токсикоз (нудота і блювання). На перших тижнях токсикоз турбує тільки в одиничних випадках. Тому, якщо вам раптом стало погано, не потрібно думати відразу, що виною цьому вагітність. Швидше за все, це отруєння. Найчастіше, токсикоз проявляється на 4-5 тижнів після зачаття і може зберігатися до другого триместру, а іноді навіть довше.

2. Біль в області молочних залоз і сосків. Багато жінок знайомі з цим неприємним явищем. Ті, хто народжував і годував грудьми, можуть охарактеризувати дані відчуття так: груди розпирає, як-ніби звідти ось-ось поллється молоко. А може і политися у вагітних, але тільки не молоко, а... молозиво! Молозиво представляє з себе липку рідину білого зі злегка жовтуватим відтінком. До речі, його поява ніяк не пов'язано з кількістю виробленого молока після пологів. Тобто, у тієї жінки, у якої молозиво виділялося з перших днів вагітності, молока може бути менше, ніж у тієї, яка молозиво в перший раз побачила в перші дні після народження дитини.

Але приблизно таку ж біль у грудях відчувають і не вагітні перед менструацією. Тому на питання «як визначити вагітність до затримки місячних» - оцінити стан своєї грудей, це не відповідь.

3. Біль у нижній частині живота. За типом «грудний» болю, ця також може виникати ближче до кінця менструального циклу у всіх жінок, незалежно від їх «положення». Більше показовий даний ознака, коли вже починається затримка, місячних немає, а живіт продовжує хворіти.

4. Зміна сили сексуального ваблення. Лібідо може як зростати, так і зменшуватися. Одні майбутні мами розповідають, що з перших днів вагітності постійно «хотіли», інші кажуть, що у них навпаки пропало всяке бажання займатися любов'ю.

5. Збільшення кількості виділень з піхви. Як відомо, в період овуляції з шийки матки відходить щось на зразок слизової пробки. І за цією ознакою дами можуть діагностувати у себе наступ сприятливого періоду для зачаття. Точно таке ж спостерігається в перші тижні розвитку ембріона. У нормі ці виділення безбарвні, без запаху і без домішок крові.

6. Збільшення частоти сечовипускань. Це пов'язано поки з ростом матки, а з розслабленням сфінктера сечового міхура. Таке в нормі відбувається у майбутніх мам з-за гормональних змін в організмі.

Частіше надумані ознаки

До цієї категорії ми віднесемо всього 2 ознаки. Деякі вважають, що самий правильний відповідь на питання «як визначити вагітність до місячних» - це звернути увагу на свій емоційний стан. Адже всі знають, що майбутні матері відрізняються плаксивістю, емоційністю та крикливістю (вибачте за вираз). А ще у них часто змінюється настрій і смакові пристрасті.

Друга ознака - це прикмети. Найвідоміша з них - приснилося, що ловиш рибку - скоро станеш мамою.

З усього перерахованого вище достовірний результат дає тільки домашня діагностика на вагітність і аналіз крові на хоріонічний гонадотропін. Інші достовірні симптоми з'являються разом з початком затримки менструації.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua