← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як визначити вагітність у перші дні

Як визначити вагітність у перші тижні і дні після зачаття

Як визначити вагітність у перші дніЯк визначити вагітність у перші дні? Це питання дуже хвилюючий для багатьох дівчат, адже від того, відбулося зачаття чи ні, часто залежить їх подальше життя і доля. Хтось палко бажає малюка і з надією чекає затримки менструації, інші ж, навпаки, тремтять в «передчутті» можливого аборту. Як би те ні було, хочете ви дитину чи ні, але для свого здоров'я, так і для здоров'я майбутнього потомства повинні якомога раніше звернутися до лікаря при наявності ознак вагітності. Особливо, якщо ви відчуваєте нездужання або плануєте штучно перервати вагітність.

Але все-таки, як визначити вагітність на ранніх термінах? Чи обов'язково для цього звертатися до лікаря чи можна провести самостійно безпомилкову діагностику? Давайте поміркуємо.

Як визначити вагітність в домашніх умовах

Первинну діагностику, якщо так можна висловитися, жінка завжди виробляє самостійно, не бігати до лікаря кожен раз при найменшій затримці. А діагностичним засобом стає тест на вагітність, куплений в аптеці. До речі, ці засоби діагностики продаються за різними цінами, є і по 20 рублів і по 200. Чим же вони відрізняються? А відрізняються вони, нехай і зовсім незначно, своєю чутливістю в реакції на гормон ХГЛ, що міститься в сечі у майбутньої мами. При бажанні, всупереч численним лікарським думок, визначити вагітність на ранніх термінах можна ще до затримки, точніше - за 2-3 дні до її початку. Але для цього потрібен зразок подорожче. А після затримки, по суті, всі тести «рівні», так як на цей час хоріонічний гонадотропін досягає в сечі жінки такої концентрації, яку спроможний виявити будь-тест.

Ось і відповідь на питання «як визначити вагітність на перших днях відсутності менструації» - купити і зробити тест. Достовірність даного методу наближається до 100%. Помилки можуть траплятися тільки через порушення інструкції, але це буває вкрай рідко, так помилитися тут практично неможливо. Іноді жінки спостерігають на тесті другу смужку (яка і є свідченням вагітності) нечітку, ледве помітну. Це може бути викликано двома причинами - або неякісним тістом, або недостатнім вмістом у сечі жінки хоріонічного гонадотропіну. Другий випадок не можна випускати з уваги, так як знижений хоріонічний гонадотропін може бути при позаматкової або завмерлої вагітності - патологіях, які потребують негайного медичного втручання. Але відразу йти до лікаря за роз'ясненнями не варто - простіше придбати ще пару-трійку тестів різних фірм, і якщо результат буде позитивним або слабко-позитивних вже йти до гінеколога.

А як визначити вагітність у перші дні після зачаття, ще до початку затримки менструації? Чисто теоретично, як ми вже писали вище, можна зробити хороший тест на вагітність. Якщо такий варіант вас не влаштовує, то спробуйте виміряти базальну температуру - надійніше всього в прямій кишці. Якщо температура виявиться вище 37 градусів, а до затримки залишається 2-3 дні, то, цілком можливо, ви в положенні. Але врахуйте, що на результат впливають багато факторів. Наприклад, статевий акт за пару годин до вимірювання температури може спровокувати її підвищення. Загалом, перш, ніж так діагностуватися, уважно прочитайте всі правила вимірювання базальної температури.

Як визначити вагітність за допомогою медицини

Найелементарніше - сходити до гінеколога, який обов'язково подивиться вас на кріслі. За формою матки, її розміру, консистенції шийки матки і її кольору лікар зможе поставити точний діагноз. Але тільки врахуйте, що іноді матка може бути дещо збільшена і перед місячними, а лікар може вирішити, що це вагітність малого строку, особливо, якщо ви раніше вже питали про те, як визначити вагітність на перших днях її і виявили, що деякі ознаки/симптоми цікавого положення у вас присутні. Але чим більше термін, тим більш явним стає цікаве положення для лікаря.

Якщо лікар сумнівається в тому вагітні ви чи ні, або у нього виникли підозри щодо того чи розвивається плід і в матці взагалі розвивається, то він може призначити ультразвукове дослідження. Багато майбутні і вже відбулися мами впевнені, що на ранніх термінах УЗД робити дуже шкідливо, нібито це негативно позначається на здоров'ї дитини. Ніяких приводів для паніки немає. Якщо є показання до УЗД, відмовлятися не слід. На дитині це ніяк не позначиться, швидше навпаки, в деяких випадках своєчасно отримані результати можуть стати рятівними.

Плодове яйце можна побачити на УЗД вже на термін 4-х акушерських тижнів. І приблизно на цьому ж терміні у малюка починає битися його крихітне сердечко. Саме по серцевих скорочень лікар визначає розвивається ембріон чи ні.

Ще один чудовий і дуже точний метод, призначений для тих, хто шукає спосіб , як визначити вагітність на ранніх термінах - це аналіз на хоріонічний гонадотропін. Так, так, саме на той гормон, на який реагує і тест на вагітність. Але тільки в крові даний гормон можна виявити дещо раніше, вже через 8 днів після зачаття, практично відразу після імплантації яйцеклітини в стінку матки. Помилки можуть виникнути тільки якщо жінка хвора яким-небудь онкологічним захворюванням, тоді ХГЛ може бути підвищений і у не вагітних, причому не тільки у жінок, але і у чоловіків. А ще підвищений ХГЛ виявляється у людей, що приймають деякі лікарські засоби, що містять цю речовину.

Суб'єктивні ознаки вагітності

Ми розглянули як визначити вагітність на перших днях після зачаття, тепер черга за суб'єктивними й досить поширеними симптомами, які супроводжують перший триместр.

Токсикоз

Якщо жінка в самому розквіті репродуктивних сил» починає відчувати нудоту, то всі її близькі знайомі жіночої статі починають питати: «Ти не вагітна?» Дійсно, нудота асоціюється у всіх нас в даному випадку не з отруєнням або переїданням, а з вагітністю. Однак, нудота починає відчуватися жінками не з перших днів після зачаття, а на терміні 4-5 акушерських тижнів і пізніше. Та й не у всіх жінок вона буває.

Біль в області молочних залоз і сосків

Це пов'язано з гормональною перебудовою організму. Весь організм починає працювати на благо малюка і готуватися до майбутніх пологів. І груди готується до майбутньої лактації. Соски стають дещо більше, пигментируются (стають коричневими, але зазвичай це відбувається у другій половині вагітності). В деяких випадках навіть на ранніх термінах виділяється молозиво при несильному натисканні. Молочні залози не болючі. Протягом перших місяців вони також збільшаться в розмірі.

Біль внизу живота

Біль внизу живота замість місячних... Скоріше так. Це досить специфічний ознака, але багато дівчат визначили у себе вагітність саме таким чином. Однак, у багатьох випадках ця біль не є нормою і свідчить про загрозу самовільного викидня, тонусі матки.

Прискорені сечовипускання

Багато жінок стверджують, що саме це найбільш точну відповідь на запитання: «Як визначити вагітність на ранніх термінах?» Тільки не переплутайте цей симптом цікавого положення з циститом - також нерідким явищем у жіночої статі. При циститі сечовипускання не тільки часті, але і болючі. Точно визначити природу цього явища можна тільки здавши аналіз сечі.

Рясні виділення з піхви

Виділення ці можуть бути прозорі, злегка білуваті або жовтуваті. Консистенція густа, в'язка. Поява їх - явище закономірне. За допомогою них утворюється слизова пробка в шийці матки, що перешкоджає проникненню з піхви різних хвороботворних збудників до малюка, і забезпечуючи просто механічний захист. Відходить слизова пробка перед самими пологами або вже в процесі народження дитини.

Іноді виділення можуть бути симптомом різних інфекцій, що передаються статевим шляхом, або інших захворювань репродуктивної системи. Лікар при першому ж вашому до нього візит візьме мазки, і якщо є хвороботворний збудник - призначить безпечне та ефективне лікування.

Тепер стало зрозуміліше як визначити вагітність на перших днях і тижнях. Будьте уважнішими до свого здоров'я!Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua