← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як визначити термін вагітності

Як точно визначити термін вагітності

Як визначити термін вагітностіЯк визначити строк вагітності в домашніх умовах, за допомогою календарних підрахунків і УЗД? На всі ці питання ви знайдете відповіді в нашій статті.

Якщо ви спілкуєтеся з майбутніми мамами, то, напевно, не раз чули розповіді про те, як лікарі чомусь ставлять великі терміни вагітності, ніж є насправді. А може, ви і самі зіткнулися з такою незрозумілою ситуацією. Вся справа в тому, що медики розраховують термін вагітності лише виходячи з дати початку останньої менструації, абсолютно не звертаючи уваги на розповіді пацієнтки про те, коли була овуляція, статевий акт, показання базальної температури та інше.

Підрахунок абсолютно не складний, а тому, ми зараз вам розповімо про те, як визначити строк вагітності в домашніх умовах. Треба просто згадати, коли почалася остання менструація і рахувати від першого її дня. Таким чином, акушерський термін завжди приблизно на 2 тижні більше реального (зачаття може наступити тільки під час овуляції, а та відбувається в середині мен. циклу). Виходить, що вагітність під час місячних, хоча такого бути не може. Але ви в це глибоко не вникайте, так потрібно. Враховуючи той же день, лікарі можуть розрахувати дату пологів. Таким чином і вирішується питання як визначити термін вагітності по тижнях, саме ці дані важливі лікарям.

Інший спосіб - це УЗД матки, проведене в першому триместрі, причому чим раніше, тим точніше дані будуть отримані. Свідченням цього дослідження можна довіряти на всі 100%, тим більше що цей метод дозволяє заодно дізнатися чи правильно розвивається плід, немає затримок його розвитку в матці він знаходиться, а також визначити можливі патології. Боятися проведення цієї процедури не варто, ультразвук безпечний для малюка. Однак перш ніж думати, як визначити термін вагітності на узд, потрібно отримати на нього напрямок у гінеколога. Це може бути непросто, так як перше УЗД за стандартами проводиться на початку другого триместру, раніше - тільки за суворими показаннями, до яких визначення терміну, звичайно, не відноситься. Але завжди залишається варіант з проведенням дослідження платно, але чи варто воно того... Адже сам гінеколог при огляді на кріслі може не менш точно сказати скільки у вас тижнів за розміром матки, що визначається на дотик. Так, матка в 4-5 тижнів дорівнює за розмірами курячому яйцю, в 8 тижнів - гусячого і т. д. Досвідчений лікар помилки допускає рідко. Якщо вам здається, що термін, поставлений лікарем, менше реального, і це підтверджується датою останньої менструації, має сенс здати аналіз на ХГЛ, подивитися його динаміку, а також провести ультразвукове дослідження. Так як подібне може бути при завмерлої вагітності.

Надалі підтвердженням тривалості вагітності та уточненням дати пологів послужить дата першого ворушіння дитини. Її обов'язково слід запам'ятати. Вважається, що відчувати свою дитину майбутня мати починає в 20 тижнів, у разі першої вагітності, і в 18 тижнів - у разі другої і наступних.

Зате УЗД, проведені у другому і третьому триместрах щодо підрахунків віку плода будуть зовсім неиформативны, так як кожен малюк розвивається своїми власними, індивідуальними темпами.

Часто буває, що свідчення різних досліджень і власні підрахунки дають різні результати, але розбіжності мінімальні - зазвичай не більше тижня, вони не суттєві. Не хвилюйтеся з приводу як визначити термін вагітності за місячним самостійно, лікарі не помиляться.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua