← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як дізнатися стать дитини

Як дізнатися стать дитини на ранньому терміні вагітності

Як дізнатися стать дитиниЯк дізнатися стать дитини на самому початку вагітності, а ще краще - до зачаття? Багато сайти та друковані видання рясніють різними способами заглядання в майбутнє. Хтось пропонує використовувати для отримання відповіді на такий важливий для батьків питання китайські таблиці, інші - враховувати «вік крові», треті рекомендують харчуватися певним чином. Звичайно ж, розсудлива людина відразу зрозуміє, що всі ці способи не можна розглядати як достовірні, але ж так хочеться вірити в чудо... А тому ми розповімо кілька простих способів як дізнатися стать дитини на ранньому терміні, ви зможете перевірити їх достовірність на власному досвіді. Отже, почнемо.

1. Смакові пристрасті. Напевно, ви чули, що жінки, вагітні хлопчиками, зазвичай схиляються до м'ясних продуктів і різноманітної їжі. А носять під серцем дівчаток - до солодкого, печеного, а також овочів і фруктів. Можна вірити чи ні... Смакові пристрасті дійсно у багатьох жінок після зачаття змінюються, тільки навряд чи це якось пов'язано зі статтю дитини, швидше організм таким чином подає сигнали про те, чого йому не вистачає. Наприклад, цитрусових або зелених яблук може хотітися при дефіциті вітаміну C. та й не потрібно випускати з уваги просте самонавіювання. Скажімо, жінка, пристрасно бажає народити сина і сприйнятлива до різного роду неперевіреною інформацією, може від сильного самонавіювання дійсно постійно хотіти їсти м'ясо, хоча це може бути й небезпечно. До речі, є думка, що запланувати стать дитини можна за допомогою спеціальної дієти, якої повинні дотримуватися обоє.

2. Токсикоз. Кажуть, що тим кому цікавий простий спосіб, як дізнатися стать майбутньої дитини, потрібно просто поспостерігати за самопочуттям майбутньої мами. Якщо вона з перших днів відчуває сильний токсикоз, швидше за все, вона народить дочку.

3. Зовнішні дані. Ви коли-небудь помічали, що одні жінки під час вагітності буквально розцвітають, а в інших шкіра стає дуже сухою або навпаки жирної, волосся починають випадати, шаруватися нігті, з'являються вугрі? Є думка, що такі негативні зміни також пов'язані з виношуванням дівчинки. «Дочки забирають красу у своїх матерів». Благо після пологів зазвичай все приходить в норму. А негативні зовнішні допологові зміни, швидше, пов'язані з браком будь-яких вітамінів або мікроелементів.

4. Календарні методи. У багатьох виданнях можна знайти інформацію про те, що кров у людей має властивість «оновлюватися». І від дати її останнього оновлення буде залежати підлогу зачатої дитини. Якщо кров матері молодше, чекайте дочка, якщо батька, то народиться син. А оновлюється кров у жінок раз на 3 роки, а у чоловіків - раз на 4 роки. Але необхідно також враховувати і такі моменти, як переливання крові (теж по суті оновлення), а також ситуації, в яких відбуваються великі крововтрати - серйозні операції, маткові кровотечі у жінок і т. д.

Цікава методика про те, як дізнатися стать дитини по таблиці. Її придумали китайці ще в давнину. По вертикалі необхідно вибрати свій вік на час зачаття, по горизонталі - місяць зачаття. Дивимося клітинку-перетин двох прямих і отримуємо результат - Д або М.

Китайська таблиця:

Вік
матері
Місяці
IIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXII
18 Д М Д М М М М М М М М М
19 М Д М Д М М М М М Д М Д
20 Д М Д М М М М М М Д М М
21 М Д Д Д Д Д Д Д Д Д Д Д
22 Д М М Д М Д Д М Д Д Д Д
23 М М Д М М Д М Д М М М Д
24 М Д М М Д М М Д Д Д Д Д
25 Д М М Д Д М Д М М М М М
26 М Д М Д Д М Д М Д Д Д Д
27 Д М Д М Д Д М М М М Д М
28 М Д М Д Д Д М М М М Д Д
29 Д М Д Д М М Д Д Д М М М
30 М Д Д Д Д Д Д Д Д Д М М
31 М Д М Д Д Д Д Д Д Д Д М
32 М Д М Д Д Д Д Д Д Д Д М
33 Д М Д М Д Д Д М Д Д Д М
34 Д Д М Д Д Д Д Д Д Д М М
35 М М Д М Д Д Д М Д Д М М
36 Д М М Д М Д Д Д М М М М
37 М Д М М Д М Д М Д М Д М
38 Д М Д М М Д М Д М Д М Д
39 М Д М М М Д Д М Д Д Д Д
40 Д М Д М Д М М Д М Д М Д
41 М Д М Д М Д М М Д М Д М
42 Д М Д М Д М Д М М Д М Д
43 М Д М Д М Д М Д М М М М
44 М М Д М М М Д М Д М Д Д
45 Д М М Д Д Д М Д М Д М М

5. Спостереження. Існує ряд способів як дізнатися стать дитини без узд на ранніх термінах за допомогою простих спостережень. Наприклад, існує така закономірність, що хлопчики частіше народжуються у зовсім молодих жінок, вагітних вперше. У жінок віком 25-30 років частіше народжуються дочки. Якщо мова йде про другу дитину, то чим скоріше він був зачатий після пологів, тим більше ймовірність того, що він буде відмінної статі від первістка. Якщо першим народився хлопчик, подивіться на його потилицю, якщо від волосся вниз відходить так звана «косичка», це означає, що наступна вагітність буде дівчинкою. Врахуйте, що саме вагітність. Якщо вона закінчиться завмиранням плоду, або якщо ви захочете її перервати, то наступний дитина може опинитися знову чоловічої статі...

Резюмуючи вищесказане

1. Не існує способу достовірно запрограмувати стать дитини або дізнатися його без УЗД. Статева приналежність може бути «замовлена» тільки у разі запліднення яйцеклітини сперматозоїдом в умовах лабораторії (тобто - при екстракорпоральному заплідненні). А на УЗД стать дитини лікар зможе точно визначити з другої половини вагітності, коли плід буде перебувати в зручному для огляду положенні, звичайно ж. Помилки, всупереч розхожій думці, відбуваються досить рідко.

2. Якщо зачаття відбулося, то намагатися вплинути на стать дитини марно. Він визначається в момент злиття сперматозоїда і яйцеклітини, визначається хромосомним набором сперматозоїда. Тобто, по суті залежить тільки чоловіки.

Не варто заздалегідь настроюватися на народження дитини певної статі. Адже ви його будете любити незалежно від того - народиться хлопчик чи дівчинка? Є пари, які воліють не дізнаватися заздалегідь стать малюка, і, можливо, правильно роблять... Нехай це буде приємним сюрпризом.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua