← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Як викликати пологи

Як викликати родову діяльність в домашніх умовах

Як викликати пологиЯк викликати пологи самостійно і в домашніх умовах - питання, яке цікавить всіх майбутніх мам, які виношують малюків довше передбачуваної, обчисленої лікарем дати пологів. Всі сутички лежати з крапельницею, як це часто буває коли викликають пологи медикаментозними засобами, не хочеться, а тому використовуються «бабусині» методи. Отже, які ж вони і наскільки безпечні для мами і майбутнього малюка.

1. Стимуляція пологів за допомогою сексу. Мабуть, це перше що пробують всі жінки. Звичайно ж, бажано щоб під час статевого акту ви отримали оргазм, це може спровокувати тонус матки. Сексом треба займатися без презерватива, щоб сперма потрапила в піхву, так як в ній міститься простагландин - гормоноподібну речовина, що викликає скорочення м'язів матки і сприяє швидкому дозріванню і розкриття шийки матки. Але пам'ятайте, що без презерватива не можна займатися сексом, якщо у партнера є яке-небудь захворювання, що передається статевим шляхом. Або якщо вас часто турбує кандидоз (молочниця), так як статевий акт може її спровокувати. А гострий її рецидив може стати одним із відносних показань до оперативного розродження.

2. Інший простий спосіб як викликати пологи в домашніх умовах - це стимуляція сосків. Губами партнера це буде відбуватися або вашими пальцями - неважливо. Головне, що коли ви це будете робити, в організмі буде вироблятися окситоцин, який сприяє скороченню матки. Цей прийом широко відомий. Приміром, масаж сосків робити рекомендують жінкам у третьому періоді пологів, щоб швидше народилася плацента (дитяче місце»). Ось як викликати пологи природним шляхом можна найбільш безпечно. Але при масажі треба бути дуже акуратною, не випадково травмувати соски, так як через мікротріщини в молочні залози може проникнути інфекція, а там і до маститу недалеко.

Вперше народжуючим масаж сосків рекомендується ще і для «витягування», так як у багатьох вони плоскі, тобто надалі дуже важкі для захоплення губами дитини. Це призведе до проблем при грудному вигодовуванні. І ще момент, під час стимуляції у вас може почати виділятися із сосків прозора або жовтувата рідина - це нормально. Рідина ця носить назву «молозиво».

3. Інший варіант як викликати пологи самостійно - зробити очисну клізму. Будь-яка породілля, яка пройшла через очисну клізму в пологовому будинку, підтвердить, що після неї починаються справжні перейми. Процедура безпечна, правда не дуже приємна.

4. Фізичні навантаження. Але тільки помірні. Зарядка для вагітних, прибирання, миття підлоги (але тільки без носіння важких відер), тривалі прогулянки, а також підйом і спуск по сходах - ось як викликати пологи в 40 тижнів вагітності. Але тільки не переутруждайтесь, так як надмірні зусилля можуть привести до відшарування плаценти.

Якщо ж все марно, не турбуйтеся. Навіть якщо доведеться пологи викликати медикаментозно в стаціонарі - це не найстрашніше у житті. І те, що такі пологи більш хворобливі не завжди правда. Дитина теж не постраждає.

Так, і не забудьте, що всі описані вище способи можна пробувати тільки в тому випадку, якщо шийка матки вже зріла (визначається на гінекологічному огляді), і потрібно тільки спровокувати сутички. В іншому випадку, вам загрожує кесарів розтин. А тому, навіть не замислюйтесь про те як викликати пологи в 38 тижнів тільки тому, що ви дуже втомилися і жадаєте скоріше зустрітися зі своїм малюком.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua