← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Яка ймовірність завагітніти

Коли найбільш ймовірно завагітніти

Яка ймовірність завагітніти після місячних, під час овуляції, місячні, перед місячними, після аборту і пологівЯка ймовірність завагітніти в той чи інший період менструального циклу, після аборту, пологів - все це цікаво жінкам. Звичайно, ймовірність різна, але висловити її в процентному співвідношенні просто неможливо. Організм у всіх різний, різні захворювання і навпаки сприяють зачаттю фактори. Ми розглянемо кілька найбільш частих питань і ситуацій.

Імовірність зачаття в 1,2,3 фазі менструального циклу

Під час менструації завагітніти неможливо вважають багато пари. І, зазнаючи гидливість і всілякі незручності, займаються в цей період любов'ю. Яка ніяка, але «контрацепція». Проте не завжди ця контрацепція працює. Згадаймо, в який період циклу жінка може зачати - у другий період, в середині менструального циклу. Але ж цикл може тривати і багато менше класичних 28 днів, бути, скажімо, 20-22 дні, і тоді овуляція може відбутися на 9-10 день циклу. Додамо до цього ще тривалі місячні, і виходить, що заняття любов'ю в кінці менструації можуть у деяких пар закінчитися зачаттям. Особливо часто таке відбувається у зовсім молодих дівчат, у яких менструальний цикл ще не регулярний, не встановився. Ось приблизно яка ймовірність завагітніти в місячні може бути. І це ще не найнеприємніше. Неприємно те, що в період менструації будь-які статеві інфекції можуть завдати організму і одного, і іншого партнера куди більшу шкоду. У випадку з жінкою мікроби швидко проникають через прочинені шийку всередину матки, маткові труби, яєчники. Це може дати початок розвитку непрохідності маткових труб. Так що, оберігатися презервативом в період менструації потрібно обов'язково.

Тепер поговоримо про те, яка ймовірність завагітніти під час овуляції. Досить велика, якщо любов'ю займаються без застосування будь-яких засобів контрацепції здорові чоловік і жінка репродуктивного віку. Звичайно, не у всіх випадках вагітність настає навіть під час овуляції. Не дозволити зачати може, приміром, загострився кандидоз, створив у піхву кисле середовище. Не відбутися зачаття може через непрохідність маткових труб, коли сперматозоїд просто не може досягти яйцеклітини, і з деяких інших причин.

Що ж стосується того, яка ймовірність завагітніти перед місячними, то вона досить низька. Термін життя яйцеклітини не більше 2 діб. Тобто якщо ви точно знаєте, що овуляція у вас вже пройшла (факт овуляції був підтверджений фолликулометрией або тестами на овуляцію), то можна бути впевненою в тому, що в цьому циклі всі інші статеві акти будуть «безплідні». Овуляція не може відбутися другий раз протягом одного менструального циклу.

Наскільки ймовірно зачати після аборту

Про те, яка ймовірність завагітніти після місячних, під час них і незадовго до, ми вже говорили. Тепер поговоримо про те, як швидко може настати вагітність після аборту. Всупереч розхожій думці, завагітніти можна вже через 10-14 днів після медичного втручання... По суті, день аборту - це перший день нового менструального циклу, і овуляція в цей цикл може статися. Звичайно, не можна всіх жінок в питанні яка ймовірність завагітніти після аборту ставити в один ряд. У кожної свій організм. У деяких жінок переривання вагітності взагалі провокує безпліддя, як ускладнення після запального процесу внаслідок оперативного втручання. Багато залежить від строку, на якому аборт був зроблений. Чим він менше, тим менше, як правило, наслідків для здоров'я має.

Але як би те ні було, контрацепція після аборту необхідна. Зазвичай лікарі рекомендують відразу ж після аборту починати приймати оральні контрацептиви, якщо немає до них явних протипоказань.

Зачаття після пологів

Трохи інша ситуація в питанні яка ймовірність завагітніти після пологів через короткий термін. Знову-таки, тут все залежить від індивідуальних особливостей організму жінки, від його здатності до відновлення, а також від того, чи годує жінка груддю дитину і якщо так, то наскільки часто і регулярно.

Зазвичай швидко відновлюється менструальний цикл у жінок, які крім грудей дають дитині ще й молочну суміш, тобто при змішаному вигодовуванні і, звичайно ж, при штучному. В цьому випадку перші місячні можуть початися вже через 6 тижнів після пологів, а значить - овуляція може відбутися через 4 тижні після пологів. Якщо ви вирішили так рано почати статеве життя після народження дитини, то все одно потрібно берегтися.

Менше ймовірність завагітніти після пологів у жінок, які годують своїх дітей виключно своїм молоком, причому кожні 3-4 години, включаючи нічні години. У такому разі в великих кількостях виробляється гормон пролактин, який не дає відбуватися овуляції. Деякі жінки навіть таким чином «охороняються від небажаної вагітності». Цей Метод називається «лактаційна аменорея» і може працювати до такого часу, поки дитина не починає отримувати прикорм, тобто зазвичай до 6 місяців. Але трапляються і невдачі... Тому бар'єрна контрацепція не зашкодить.

Жіночий організм може бути непередбачуваний, і якщо ви хочете дізнатися яка ймовірність завагітніти в тій чи іншій ситуації, щоб, отримавши у відповідь «низька», зайнятися незахищеним сексом - можете сильно розчаруватися, потрапивши в відсоток того самого меншини, якому «не пощастило».Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua