← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Яке узд визначає вагітність

Визначення вагітності на узд

Яке узд потрібно робити для визначення вагітностіЯке узд визначає вагітність - обстеження матки через черевну стінку або вагінальне? Більшість потенційних майбутніх мам хочуть скоріше дізнатися - в положенні вони. З цією метою можна здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, він дасть точну відповідь на це питання навіть до початку затримки менструації, але переконатися в тому, що з ембріоном все в порядку, і він розвивається саме в матці, можна тільки на узд ранньої вагітності, яке, до речі, абсолютно безпечно і для матері, і для дитини. Не провокує внутрішньоутробні вади розвитку, тому при необхідності може виконуватися на будь-яких термінах.

І все-таки, коли можливо визначення вагітності на узд, і на що ще може і повинен звертати увагу фахівець? Зазвичай перший ультразвук на ранніх термінах виконується за бажанням жінки. Зовсім нескладно пройти платно це обстеження в будь-якій державній або приватній клініці. Зазвичай жінки хочуть переконатися - в положенні вони чи ні, так як для кого-то вагітність може бути дуже довгоочікуваної, а для інших навпаки - випадкової, небажаною, і треба швидше переконатися в наявності плодового яйця для позбавлення від нього, тобто для аборту.

З медичною метою жінку направляють на обстеження в разі безпліддя, ЕКО, особливо, якщо є кров'янисті виділення або болю. Слід зазначити, що те, яке узд потрібно робити для визначення вагітності може вирішувати сама жінка. Однак обстеження, виконане вагінально, дає можливість приблизно на 1 тиждень раніше побачити плодове яйце. Воно видно на моніторі вже при тижневій затримці, а при дослідженні через черевну стінку трохи пізніше - приблизно через 2 тижні після початку затримки менструації. Слід зазначити, що багато залежить ще і від якості медичного обладнання.

Але побачити плодове яйце - це не найголовніше. Для тих, хто хоче зберегти вагітність, важливіше наявність у ньому ембріона. Він може бути видний не відразу, так як має дуже малий розмір, а тільки в 6-7 тижнів. Якщо ембріона не виявляють - призначають контрольне обстеження через 7-10 днів. Якщо плідне яйце виявляється порожнім - ставлять діагноз анембріонія - це показання до переривання вагітності.

Якщо ембріон виявлено, лікар дивиться, чи є у нього серцебиття. Воно з'являється вже на перших тижнях вагітності. Якщо серцебиття немає - так само призначається контрольне обстеження. І у випадку констатації факту завмерлої вагітності, рекомендується вишкрібання порожнини матки, вакуум-аспірація або медикаментозний аборт.

Ось такі цілі переслідують лікарі, призначаючи жінкам раннє УЗД при вагітності. Це високоточний метод визначення різних патологій. Не варто від нього відмовлятися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua