← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Який термін вагітності показує тест, узд

Який термін вагітності достовірно показують тести і УЗД

Який термін вагітності показує тест, уздЯкий термін вагітності показує тест і УЗД? Ці питання дуже актуальні для жінок, які планують дитини, так і для їх протилежностей. Чому саме УЗД і тести? Справа в тому, що ці методи є найбільш популярними, поширеними, точними і доступними. Звичайно, можна здати кров на вміст у ній ХГЛ і дізнатися про те - відбулося зачаття чи ні вже через 10 днів після статевого акту, але, на жаль, досі не в кожній лабораторії роблять цей аналіз, особливо в маленьких містах і в сільській місцевості. Зате тест можна купити в будь-якій аптеці, так і в сільській поліклініці напевно знайдеться кабінет ультразвукової діагностики. Давайте докладніше розглянемо питання, коли точно можна використовувати перший і другий спосіб діагностики, щоб уникнути прикрих, а часом і небезпечних помилок.

Отже, на якому терміні тест на вагітність може «заполосатиться»? Багатьом відомо, що це перший день затримки менструації. Дана інформація міститься на упаковці будь-якого тесту. Однак, багато жінок намагаються проводити таку домашню діагностику раніше рекомендованого терміну і іноді навіть отримують достовірний результат. А те наскільки достовірним буде результат, залежить від 4 факторів:

1. терміну вагітності (чим більше, тим рідше зустрічаються помилки);

2. якості тесту (є певні фірми, чия продукція часто викликає невдоволення жінок);

3. час діагностики (рекомендовані ранкові години);

4. точного дотримання інструкції.

Найточнішими вважаються тести з чутливістю 10. Однак і вони не покажуть вірний результат відразу після статевого акту і в перші кілька днів після нього теж. Справа в тому, що заплідненої яйцеклітини потрібен час для досягнення кінцевого «місця призначення», - матки (при нормальній матковій вагітності), на це зазвичай іде 5-7 днів. І тільки після цього починає вироблятися ХГЛ - гормон, який свідчить про зародження нового життя. Стає зрозуміло який термін вагітності показує тест - це не менше 10-14 днів. При всьому при цьому друга смужка на тесті в ранній період буває слабкіше пофарбована, це також норма. Якщо тест показав позитивний результат, то це практично 100% означає імплантацію яйцеклітини і розвиток плодового яйця. Зате негативний результат часто буває помилковим. Особливо це стосується жінок з нерегулярним менструальним циклом, у яких складно вирахувати день овуляції - ймовірний день зачаття.

Це що стосується тестів. Але багато жінок вважають більш достовірним ультразвукове дослідження. Який термін вагітності узд показує, коли має сенс проходити це обстеження? Плодове яйце можна побачити на моніторі досить рано, вже на третьому тижні вагітності, коли ХГЛ перевищує 1800 од. Якщо з таким рівнем хоріонічного гонадотропіну і на такому терміні плодового яйця в порожнині матки немає, це практично в 100% означає позаматкову вагітність.

Однак, УЗД для діагностики вагітності використовують рідко, так як є і інші методи, більш доступні і недорогі. На УЗД жінок зазвичай відправляють при підозрі на відсутність розвитку ембріона і позаматкову. У першому випадку в плодовому яйці буде відсутня ембріон (анембріонія), або ембріон буде, але у нього не зафіксуються серцеві скорочення (битися серце у ембріона починає в 4,5 тижнів).

Ось ці два способи (тести та УЗД) використовуються найчастіше при визначенні вагітності. На симптоми і ознаки ж (навіть затримку менструації) занадто покладатися не варто.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua