← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Календар зачаття дівчинки, хлопчика

Календар зачаття дівчинки або хлопчика на основі визначення дня овуляції

Календар зачаття дівчинки, хлопчикаКалендар зачаття дівчинки - зараз ці слова вже не здаються нам фантастикою. Існує величезна кількість методик, що дозволяють зачати дитини тієї чи іншої статі. Давайте розглянемо одну з таких методик. Але почнемо все-таки з жіночої фізіології.

Кого з нас в дитинстві не цікавило питання - звідки я з'явився на світ? Час йде, з літератури, від друзів чи від батьків, ми дізнаємося про те, що нове життя зароджується завдяки злиття жіночих і чоловічих клітин - яйцеклітини і сперматозоїда. Людська природа влаштована так, що зачаття може відбутися тільки один раз за місяць, причому сприятливими вважаються приблизно 12 годин в середині менструального циклу, коли відбувається вивільнення яйцеклітини - овуляція.

Є дані, що «чоловічі» сперматозоїди - тобто ті чоловічі клітини, які дають початок життя чергового представнику сильної статі, рухаються дуже швидко, але також скоро і гинуть. А жіночі ж навпаки - повільні, але дуже живучі. Таким чином, можна зробити висновок, що тим, хто розраховує календар зачаття хлопчика, потрібно займатися любов'ю точно в день овуляції або протягом декількох годин після неї, поки яйцеклітина життєздатна, а вона зберігає життєздатність протягом не більше 2-максимум 3 доби, а то й менше. У випадку бажаної дівчинки потрібно діяти навпаки - займатися любов'ю незадовго до овуляції (до речі, цей проміжок часу можна визначити за допомогою вимірювання базальної температури, її зниження говорить як раз про предовуляторном дні).

Рекомендуємо розрахувати календар зачаття статі дитини за допомогою інтерактивного календаря, який є у нас на сайті. Вам потрібно лише ввести середню тривалість свого менструального циклу, а також день, коли почалися останні місячні. Програмка вам покаже день овуляції. Однак, не варто надто довіряти програмі, адже кожен жіночий організм індивідуальний. Скажімо, овуляція може відбутися трохи раніше чи трохи пізніше розрахованого строку або взагалі не відбутися (у кожної жінки бувають ановуляторні цикли), а тому рекомендується поєднувати результати, отримані шляхом даних обчислень і домашньої діагностики, найвідоміша з яких - це вимірювання базальної температури. Вимірюється вона, як правило, ректально з ранку, відразу після пробудження. Дуже важливим фактором, що впливає на достовірність отриманих даних, є безперервний сон протягом щонайменше 6 годин до вимірювання. Також рекомендується виконувати вимірювання щодня в один і той же час, якщо ви припізнилися навіть на 30-40 хвилин, результат вже може бути не вірним.

Хочете ви в даний час дітей чи ні - знати про процес зачаття необхідно кожній дорослій людині. А допомогти вам у цьому зможе календар зачаття - розрахувати стать дитини з його допомогою дуже просто.
Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua