← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Клізма перед пологами

Як і навіщо роблять клізму перед пологами

Клізма перед пологамиКлізма перед пологами - чи потрібна вона чи необов'язкова? Здавалося б, така проста медична процедура, а у майбутніх породіль вона викликає майже паніку і безліч питань. В підтвердження цьому численні подібні теми на жіночих форумах. Вже не один десяток років в Росії і країнах СНД прийнято клизмить породіллю. Але в багатьох європейських країнах і в Америці це зовсім не обов'язково і вважається «кам'яним століттям». Давайте спробуємо розібратися - насправді потрібно так штучно очищати кишечник на початку пологів або не варто.

Зазвичай питання про те, наскільки потрібна ця процедура виникає у первісток, а повторнородящі можуть тільки дивуватися, як деякі жінки хочуть обійтися без глибокого очищення кишечника. Протягом усіх сутичок, і особливо в період потуг і вигнання плоду жінка відчуває дуже сильний тиск, тужиться, тому, навіть якщо у жінки регулярний стілець, може статися неприємність... Саме з міркувань гігієни, а також економії сил акушерок, так і нормального психологічного стану жінок і роблять клізму перед пологами. Крім того, очистити кишечник потрібно обов'язково перед кесаревим розтином, так як в перші дні після операції ні в якому разі не можна тужитися, щоб уникнути розходження швів.

Як же все відбувається? Жінка проходить в процедурну, де медсестра і проводить їй очищення кишечника і при необхідності видаляє волосся з геніталій (до речі, друге за кордоном також необов'язково). Після чого породілля приймає душ. А як і може бути зроблена клізма перед пологами в домашніх умовах? Так, але потрібно бути готовою до посилення переймів і, відповідно, прискорення розкриття шийки матки, яка обов'язково відбудеться після даної процедури. Як зробити собі клізму? Знадобиться кухоль Есмарха (можна придбати в аптеці) на 1,5-2 літри. Перед використанням прокип'ятіть. Дане пристрій «необхідно наповнити кип'яченою водою кімнатної температури. Для уникнення неприємних відчуттів перед введенням наконечник можна змастити дитячим кремом або вазеліном. Жінка при процедурі або стоїть на четвереньках, або лежить на лівому боці.

Деякі жінки намагаються очищати кишечник не стандартними способами, наприклад, за допомогою проносних мікроклізм і свічок. Однак навряд чи вони забезпечать таке ж повне спорожнення кишечника, як описувана нами мед. процедура.

Ось як роблять клізму перед пологами в домашніх умовах і в пологових будинках. Повірте, процедура абсолютно безболісна і рідко доставляє неприємні відчуття.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua