← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли їхати в пологовий будинок

Коли пора в пологовий будинок

Другі пологи коли їхати в пологовий будинок«Коли їхати в пологовий будинок» - це, мабуть, самий животрепетне питання, який починає турбувати майбутню маму в останньому триместрі вагітності. Особливо хвилюються зазвичай жінки, які готуються стати мамою вперше. Страх народити вдома, не встигнути дістатися до пологового будинку, абсолютно природний. Підігріває занепокоєння, крім усього іншого, улюблений кінематографічний прийом, коли жінка відчуває різкий біль і розуміє, що ось-ось народить.

Прислухаємося до сигналів власного тіла

Насправді, в більшості випадків, жінці вдається не тільки вчасно дістатися до пологового відділення, але і спокійно зібрати необхідні речі, обдзвонити близьких і не поспішаючи відправитися народжувати. Важливо лише почути ті сигнали, які подає організм. Ці сигнали - провісники пологів у жінки.

Існує два симптоми, за якими можна з високою часткою ймовірності визначити, що пологи настануть у найближчі добу. Це регулярні перейми і відходження навколоплідних вод. Крім того, існує безліч непрямих ознак, які можуть мати місце, а може і зовсім бути відсутнім або залишитися непоміченими.

За кілька днів до важливої події відбувається перебудова організму жінки, змінюється гормональний фон. У зв'язку з цим, жінка може помітити легке зниження ваги і зменшення набряків. Таким чином організм позбавляється від зайвої рідини. Крім того, за кілька днів може почастішати стілець, навіть виникнути діарея. Це теж природне очищення організму перед пологами.

Важливим передвісником пологів є відходження слизової пробки. Пробка - це захисний бар'єр, який захищає вхід в шийку матки від зовнішнього середовища, бактерій і грибків, що населяють піхву. Жінка може виявити густі виділення слизу, від прозорих до кров'янистих. Їх неможливо переплутати з небезпечним кровотечею, так як це саме згустки слизу. Пробка може відійти вся цілком, а може відходити поступово протягом довгого часу, аж до двох тижнів. Важливо розуміти, що після відходження пробки вхід в шийку матки вже не захищений, а значить не варто відвідувати басейн, приймати ванну і бажано припинити статеве життя.

Опущення живота - ще одна ознака майбутніх пологів. Після того, як дно матки опустилося, жінці стає легше дихати, зате позиви до сечовипускання частішають. Орієнтуватися на це явище у часовому відношенні важко, так як у кого-то живіт опускається за 2 тижні до пологів, а у кого-то безпосередньо в процесі пологів.

Якщо жінка помічає які-небудь з перерахованих вище симптомів, це лише нагадування і попередження, що пологи відбудуться найближчим часом. Ні один з цих симптомів не потребує звернення до лікаря, якщо немає погіршення загального самопочуття.

Але є два сигнали, які говорять про те, що треба збирати речі і вирушати в пологовий будинок.

Перший з них - вилиття вод. Незалежно від терміну вагітності і від того, почалися перейми чи ні, якщо ви виявили, що у вас відійшли води, потрібно протягом години - півтори дістатися до пологового будинку. Не помітити відходження вод неможливо. Кількість рідини після прориву навколоплідного міхура буде досить великим. Нехай вас не турбує злегка вологу білизну - це природне збільшення слизу перед пологами.

Істинні та тренувальні перейми

Найголовнішим ознакою початку пологової діяльності є перейми. Більшість жінок протягом останніх місяців вагітності відчувають напруження живота. Живіт ніби кам'яніє, і з'являються тягнучі відчуття не тільки в самому животі, але і в попереку. Ці відчуття схожі на дискомфорт під час менструації.

Існують так звані тренувальні перейми Брекстон-Хікса. Відрізнити помилкові перейми від істинних дуже просто. Вони не дуже болісні, але не це головне. Справжні родові перейми завжди регулярні, тобто повторюються через певні проміжки часу, які поступово скорочуються. Наприклад, напруга живота відбувається на 10 секунд через кожні 12 хвилин. Спочатку проміжок між переймами досить великий, а інтенсивність їх і больові відчуття досить помірні. Це дозволяє спокійно спостерігати за собою і помітити, регулярні перейми чи ні. Інтервал між помилковими переймами завжди різний, крім того вони можуть зникати і посилюватися в залежності від фізичної активності і положення тіла. Справжні ж будуть наростати незалежно від ваших дій.

Отже, якщо ви визначилися з тим, що у вас почалися регулярні перейми, коли їхати в пологовий будинок підкаже ваш емоційний стан. У пологовий будинок варто вирушати тоді, коли вдома вам вже не комфортно. Але варто все ж таки дочекатися інтервалу між переймами хоча б не більше 9 хвилин, щоб не проводити занадто багато часу в очікуванні поза домом.

Якщо пологи не в перший раз

Вважається, що другі і подальші пологи проходять набагато швидше перших. Насправді це не завжди так. Але жінка, якої чекають другі пологи, коли їхати в пологовий будинок може визначити сама. Вона вже знає, що таке перейми і як їх рахувати. Треба лише враховувати, що при других пологах швидкість наростання пологової діяльності, а відповідно посилення і почастішання сутичок відбувається зазвичай швидше.

Якщо ж вагітність протікає з якимись особливостями, можливо потрібна буде планова госпіталізація незадовго до передбачуваної дати. Лікар може проконсультувати пацієнтку про те, коли їхати в пологовий будинок при тазовому передлежанні. Можливо, це доведеться зробити з урахуванням тих самих провісників пологів. Адже тільки безпосередньо перед пологами лікар зазвичай приймає рішення про те, як будуть проходити пологи при тазовому передлежанні - природним шляхом або за допомогою кесарева розтину.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua