← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли краще зачати дитину

Коли краще і швидше зачати дитину

Коли краще зачати дитинуКоли краще зачати дитину турбує багато молодих пар. І все-таки... коли? Це вирішувати тільки вам. Хтось готовий стати батьками вже 18 років, на першому році подружнього життя, інші ж хочуть пожити для себе. Однак, в будь-якому випадку, перш ніж планувати вагітність, потрібно впевнитися в своє здоров'я і партнера. Адже багато найпоширеніші інфекційні захворювання статевої сфери можуть надати найбільш негативний вплив на здоров'я майбутньої дитини. Тому, насамперед слід пройти медичне обстеження і при необхідності пройти курс лікування. Однак, питаючих «коли краще зачати» цікавлять не тільки такі істини, але і то, наприклад, у які дні менструального циклу може відбутися зачаття (щоб прискорити настання вагітності), і те, як запланувати стать дитини. Про це ми і поговоримо.

Як швидко завагітніти

Про те, коли краще зачати дитину до місячних або після, розповість будь-гінеколог, це не таємниця. Жінка здатна до зачаття лише 1-2 дні на місяць, причому не кожен менструальний цикл. Цей сприятливий для зачаття день носить назву «овуляція». Саме в цей день яйцеклітина готова до зустрічі зі сперматозоїдом. Тому, найпростіший спосіб зачати - це займатися любов'ю в період овуляції. Тільки як його обчислити? Це досить складно для недосвідчених у даному справі жінок. Але якщо ви все-таки вирішите спробувати поекспериментувати, то почитайте про метод вимірювання базальної температури, тести на овуляцію. Крім того, слід звернути увагу на своє самопочуття в середині менструального циклу. Зазвичай жінка відчуває велике сексуальне бажання, з статевих шляхів збільшується кількість виділень. Можуть виникати трохи хворобливі відчуття в нижній частині живота. Все це триває не більше 2 днів - рівно стільки, скільки живе яйцеклітина, якщо її не сперматозоїд запліднив.

Але іноді зачаття можливе і в тих випадках, коли статевий акт відбувся дещо раніше настання овуляції. Сперматозоїди можуть зберігати життєздатність у жіночих статевих шляхах декілька діб. А для зачаття вистачить одного-єдиного сперматозоїда.

Плануємо стать дитини

Всі медики стверджують, що «замовити» стать дитини можливо лише при ЕКЗ. Але процедура ця дорога, і сенс її проводити є тільки у безплідних пар. Тому, люди вишукують народні способи, нехай і не точні, але... спроба не катування. Способів таких описано в літературі безліч. Ми розповімо лише про самих простих, як раз-таки пов'язаних з днем статевого акту.

Отже, якщо вас цікавить, коли краще зачати хлопчика, то вам обов'язково потрібно навчитися підраховувати овуляцію. Так як хлопчаки набагато частіше зачинаються саме при точному «потрапляння» на цей сприятливий день. Пояснюється дана закономірність тим, що сперматозоїди, носії хромосоми Y, дуже швидкі, але, на жаль, не дуже життєздатні.

Тим же, хто цікавиться, коли краще зачати дівчинку можна сильно не заглиблюватися в деталі підрахунку овуляції. Секс в даному випадку рекомендується до дня виходу яйцеклітини з яєчника. Тобто найбільш сприятливі дні для зачаття дівчинки - це 10-12 день (у випадку з 28-денним менструальним циклом). Ця особливість пов'язана з тим, що сперматозоїди «жіночої статі» не такі швидкі, як «чоловічої», зате дуже витривалі і «терплячі».

Звичайно, не варто надто довіряти всього вище написаного, щоб уникнути розчарувань. Ефективність будь-якої народної методики планування підлоги не більше 50 відсотків, як можна здогадатися.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua