← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна робити тест на вагітність

Коли робити тест на вагітність?

Коли можна робити тест на вагітністьКоли можна робити тест на вагітність, щоб отримати правильний результат? Якщо раніше наші мами і бабусі могли дізнатися про свою вагітність на терміні в 2-3 місяці і напевно тільки після огляду гінеколога, то у нас з вами є чудова можливість дізнатися про свій новий статус майбутньої мами, коли зародка ще не видно навіть на УЗД. Для цього потрібно лише витратити не більше сотні рублів на покупку тесту на вагітність. Ця штучка не хитрого дії досить точно покаже - в положенні ви чи ні. Однак, виробники рекомендують тестуватися тільки з першого дня затримки, між тим як жінки, які бажають завагітніти, чекати так довго не хочуть. На якому терміні, коли можна визначити вагітність? Давайте розбиратися.

Тест реагує двома смужками на вміст у сечі гормону-хоріонічного гонадотропіну. А цей гормон починає вироблятися хоріоном, який потім перетворюється на плаценту. Так от, ХГЛ можна діагностувати вже через 9-10 днів після зачаття, після того, як запліднена яйцеклітина проникнути в стінку матки. Якщо взяти, приміром, середній менструальний цикл 28 днів, коли овуляція припадає на 14 день, то виходить, що тестуватися можна за 3-4 дні до очікуваного початку менструації. Якщо ваш цикл довше або коротше, то таким же нехитрим способом ви зможете вирахувати дні для більш-менш точної діагностики і для себе.

Само собою, що не всі тести однаково вірно вагітність діагностують ранніх термінів. В аптеках можна бачити тести з різною чутливістю. Зазвичай, чим вище вона - тим вище і ціна. Чим менша цифра вказана на упаковці, тим надійніше тест. Так, тест з чутливістю 20 найвірогідніше того, у якого чутливість 25, так як перший реагує на меншу концентрацію гормону ХГЛ у сечі, тобто діагностика можлива на самих ранніх термінах.

Інший не менш важливе питання - коли робити тест на вагітність, в який час доби? Рекомендується з ранку, причому за кілька годин до цього бажано не ходити в туалет. На великих термінах, коли рівень хоріонічного гонадотропіну вже досить великий, можна тестуватися в будь-який час доби.

А тест на вагітність коли можна робити, якщо він показує сумнівний результат? Досить часто не дуже якісні тести показують дуже слабеньку другу смужку. Як правило, така смужка (якщо вона не плід уяви жінки) з'являється на ранніх термінах вагітності. Потім, чим більше термін, тим яскравіше смужки на тесті. Помилкові результати можуть з'являтися при порушеннях правил виконання тесту, описаних на упаковці. Приміром, якщо його потримати в ємності з сечею більше або навпаки менше, ніж рекомендує виробник. Дивитися результат потрібно також через певну кількість часу, а не пізніше або раніше. Якщо друга полосочка з'явилася години через 3 після тестування, навряд чи її можна розцінювати як показник вагітності.

При сумнівних результатах тестів рекомендується здати кров на ХГЛ. Достовірний результат можна отримати вже через 10 днів після зачаття (до початку затримки менструації).Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua