← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна дізнатися про вагітність

Коли можна дізнатися про настання вагітності

Коли можна дізнатися про настання вагітностіКоли можна дізнатися про вагітність - чи можливо це зробити практично відразу після статевого акту? Це питання хвилює багатьох жінок. І тих, що дитину в найближчому майбутньому не планують, і навпаки стурбованих якнайшвидшим материнством. Наука зробила крок вперед і дізнатися у положенні жінка чи ні можна вже через 10 днів після статевого акту. Тобто відповіддю на питання «коли можна дізнатися про вагітність до затримки» - «через 1,5 тижні після статевого акту».

Яким же чином можна поставити собі цей «діагноз», потрібно обов'язково звертатися до лікаря? Якщо вже ніяк не терпиться, то найбільш вірогідним буде здати аналіз крові. Коли можна дізнатися про вагітність за хгл - ніякий інший спосіб не спрацює, так як термін ще дуже маленький. Здати цей аналіз можна практично в будь-якій лабораторії без направлення лікаря. Вартість його складе близько 300 рублів. Результат буде готовий протягом доби.

А через скільки днів можна дізнатися про вагітність по тесту? Якщо говорити про практично абсолютної точності, то тільки з першого дня затримки менструації. Правда, є сучасні тести з високою чутливістю, що дозволяють отримати достовірні дані приблизно в той же термін, що і при аналізі на ХГЛ. Принаймні, за 2-3 дні до початку затримки менструації точно, якщо менструальний цикл регулярний (овуляція не була пізньою). А коли можна дізнатися про вагітність після овуляції, через скільки днів? Приблизно через 10-14.

А що ж з гінекологічними оглядами та УЗД? Чи має сенс йти до лікаря при підозрі на вагітність? Навряд чи має сенс, якщо вагітність природна (зачаття не методом ЕКЗ). Якщо нічого не турбує, нічого не болить - краще відправитися до лікаря вже після початку затримки місячних, і заздалегідь зробити домашній тест на вагітність.

Досвідчений лікар зможе визначити вагітність з високою точністю через 2 тижні після початку затримки. На більш ранніх термінах велика ймовірність помилитися, так як збільшеною матка може бути не тільки з-за вагітності, але і з-за ендометріозу, міоми і інших гінекологічних захворювань.

Коли можна дізнатися про настання вагітності на узд - найбільш достовірним способом? Нагадаємо, дане обстеження ще й інформативно-тим, що може точно показати розташування плодового яйця. Якщо воно в матці - можна не турбуватися, якщо ж в матці плодового яйця немає, але ХГЛ підвищений, тест на вагітність позитивний - велика ймовірність того, що вагітність позаматкова. Плодове яйце повинно бути видно в матці вже при рівні ХГЛ в 1500, що відповідає 2-3 тижнях вагітності. Тобто вагітність можна визначити на УЗД в перший же тиждень затримки менструації, при умові пізньої овуляції.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua