← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна завагітніти після аборту (викидня)

Коли можна завагітніти після викидня, аборту, завмерлої

Коли можна завагітніти після аборту (викидня)Коли можна завагітніти після аборту, викидня або завмерлої вагітності? На жаль, далеко не кожна вагітність закінчується радістю від народження здорового малюка. У ситуаціях, коли плід гине внутрішньоутробно при тих або інших обставинах, жінка повинна знати через який приблизно час і при яких умовах треба планувати дитину, щоб не було повторення ситуації. Давайте розглянемо це непросте питання.

День викидня або чищення матки при аборті або завмерлої вважається першим днем нового менструального циклу. І молода жінка відразу ж, вже через 2 тижні після цієї сумної події може знову зачати дитину. Так і хочуть вступити ті дами, у яких втрачений дитина була бажаною. Однак, поспішати не варто. По-перше, статеві відносини скасовуються на час кровотечі, яке може тривати до 10 днів. По-друге, потрібно постаратися виявити причину події, щоб ситуація не повторилася. Лікарі відповідають на питання «коли можна завагітніти після викидня» не однозначно, але більшість рекомендує як мінімум через 3 місяці. А в цей проміжок часу дати яєчниках «відпочити» шляхом прийому оральних контрацептивів. Само собою, таке призначення дається не всім жінкам, так як у цього методу контрацепції є безліч протипоказань і побічних дій, і пацієнтка повинна їх знати.

Якщо до перерваної вагітності пара не обстежувалася на інфекції, що передаються статевим шляхом, і партнери не здавали всі інші аналізи, то потрібно почати саме з цього. Якщо вагітність переривається на дуже ранньому терміні до 6 тижнів, то причиною стають генетичні відхилення, а якщо на більш пізньому, то інфекції, частіше всього. Але не обов'язково «статеві», зупинити розвиток ембріона може навіть «банальне» ГРВІ або ГРЗ, якщо воно сталося в періоди формування життєво важливих органів. Однак, якщо нічого з перерахованого вище немає приводу для хвилювання теж немає і зовсім необов'язково приймати різні «профілактичні» кошти. Досить правильного способу життя, відмови від шкідливих звичок і правильного харчування. Підготовка у здорової молодої пари повинна бути швидше психологічної. Сталося ж неприємна подія потрібно сприймати просто як невдалу спробу. Мимовільно переривається кожна восьма вагітність внаслідок різних хромосомних аномалій, випадкових «помилок природи». І коли можна завагітніти після завмерлої вагітності в такому випадку вирішують самі молоді батьки. Всебічне обстеження пари проводиться тільки в разі повторення невдалих вагітностей.

Не можна обминути увагою і стан шийки матки після «чистки», якщо вона відбулася. Інструментальне розширення шийки матки безслідно рідко коли проходить, можуть виникати ерозії та інші неприємні наслідки. Тому, чи можна завагітніти після аборту в найближчі місяці точно скаже лікар. До нього жінка приходить на огляд через 7-14 днів після переривання вагітності.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua