← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли можна завагітніти після прийому протизаплідних таблеток

Вагітність і протизаплідні таблетки

Коли можна завагітніти після прийому протизаплідних таблетокКоли можна завагітніти після прийому протизаплідних таблеток? Питання цей досить актуальним, так як дуже багато сучасні жінки використовують в якості контрацепції саме гормональні таблетки. Але хоча це і звучить для багатьох так страшно - «гормональні», великої шкоди організму вони не приносять, якщо приймаються здоровою жінкою. І можливі негативні наслідки від їх прийому виникають значно рідше, ніж від штучного переривання вагітності. На справжній день саме комбіновані оральні контрацептиви вважаються найбільш ефективним захистом від небажаної вагітності. Якщо дотримуватися всі нюанси інструкції, то ви можете легко приймати їх кілька років поспіль без перерви. Але як позначається короткочасний і тривалий прийом протизаплідних таблеток на наступній вагітності? Не провокує така контрацепція безпліддя?

Ні, все це міфи. До речі, навіть рекомендація почекати з вагітністю 2-3 циклу після прийому таблеток не обґрунтована. Завагітніти можна відразу ж після скасування протизаплідних таблеток, це не небезпечно. У цьому випадку і зачаття відбувається швидко, так як після вимушеного відпочинку яєчники починають посилено овулировать. Вагітніти «на відміну оральних контрацептивів» рекомендують фахівці з деякими «нешкідливим» видів безпліддя.

І все ж можна завагітніти, приймаючи протизаплідні таблетки і що робити, якщо таке станеться? Насправді, подібні випадки у світовій медичній практиці дуже і дуже рідкісні і пов'язані не з «не якісними» препаратами або їх «неправильним» (такого не буває) підбором, а з порушенням правил прийому. Наприклад, ефективність протизаплідних таблеток знижується при їх нерегулярному прийомі (якщо проміжки між прийомом таблеток складають більше 36 годин), при одночасному прийманні з більшістю антибіотиків і навіть із засобами народної медицини, а саме - зі звіробоєм, при діареї або блюванні, що виникли менш, ніж через 4 години після прийому (в таких випадках слід прийняти додаткову таблетку, так як велика ймовірність того, що перша засвоїлася не повністю). Тому, дуже уважно читайте інструкцію і тримайте її завжди під рукою.

Якщо все ж таки вагітність при прийомі протизаплідних таблеток настала, то її зовсім необов'язково переривати, якщо дитина бажана. Прийняті в ранні періоди вагітності таблетки плоду не завдадуть ніякої шкоди. Якщо ви приймаєте оральні контрацептиви і після 7-денної перерви в прийомі у вас не сталося менструального кровотечі, зробіть тест на вагітність, а ще краще - здайте кров на ХГЛ. Раніше, ніж будуть отримані результати, не починайте пити нову упаковку. Ще один цікавий момент - при прийомі низкодозированных препаратів, місячні можуть зовсім бути відсутнім або бути дуже мізерними. І це теж норма.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua