← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли починає рости живіт у вагітних

Коли починається ріст живота при вагітності

Коли починає рости живіт у вагітнихКоли починає рости живіт у вагітних - цікавить абсолютно всіх майбутніх матусь. Адже дуже складно, особливо для первородящих, усвідомити те, що це не сон, і що всередині них дійсно розвивається нове життя. Страшно від того, що сама ніяк не зрозумієш все в порядку з дитиною, чи розвивається він. Інша причина банальніша - потрібно приблизно знати, коли доведеться оновлювати гардероб. У цій статті ми відповімо на ці питання і розвіємо деякі міфи.

Як не дивно, час, коли починає рости живіт при вагітності, не «індивідуально». На різних жіночих форумах можна прочитати, що в однієї матусі живіт виріс в 5 тижнів, а в іншої-тільки 30. Може бути це і правда. Але ключове слово тут саме «живіт». Живіт може вирости і не вагітної жінки через переїдання, або стати візуально більше на якийсь проміжок часу з-за підвищеного газоутворення (не рідкісна ситуація у майбутніх мам, до речі). Так що, ті, які стверджують, що живіт може почати рости в першому триместрі можуть помилятися тільки в тому, що плутають «живіт» з маткою. Матка починає швидко зростати приблизно з 16 тижня вагітності. А після 20-ої близькі люди вже можуть зрозуміти, що жінка знаходиться в цікавому положенні за її округлого животика. Звичайно, кут «випирання» матки залежить і від положення дитини всередині, і від особливостей тазу, пружності черевної стінки. Тому, у деяких дам, переважно, займаються спортом, животик починає чітко вимальовуватися ближче до третього триместру, і то, якщо вони одягаються в обтягуючий одяг. На більш ранніх термінах животик видно у повторнородящих. А ось від зростання і ваги плоду в перших двох триместрах залежить дуже мало. Так як всі здорові дітки до третього триместру вагітності розвиваються приблизно однаково.

А що може сказати лікар на тему, коли починає рости живіт у вагітних жінок? Приблизно на 7-8 тижні лікар ставить майбутню маму на облік по вагітності. І приблизно з цього часу починає стежити за розвитком плода. Гінекологічні огляди проводити часто не рекомендується, тому розміри матки визначаються шляхом вимірювання сантиметровою стрічкою. Жінка лягає на рівну кушетку в кабінеті лікаря, а той вимірює довжину матки. У нормі довжина матки дорівнює кількості тижнів. Наприклад, в 10 тижнів вагітності висота стояння матки - 10 сантиметрів. Так що, ні про якому помітному животику на даному терміні говорити не доводиться. Але вимірюється не тільки довжина матки, але і окружність живота. Ці дані регулярно записуються в індивідуальну мед. картку вагітної. Ось окружність живота, як ви вже, напевно, здогадалися, величина більш непостійна. Вона залежить і від положення дитини в матці, і від кількості навколоплідних вод, і від об'єму жирової прошарку.

Всі майбутні матусі мріють про значному животику. Але так добре, коли вагітність явно помітна навіть у другому триместрі? Значний животик є фактором ризику щодо виникнення маткового тонусу. Крім того, із-за різкого розтягування шкіри на черевній стінці, на ній починають утворюватися фляки - розтяжки. З цієї (і не тільки) причини лікарі рекомендує майбутнім мамам не переїдати і носити допологовий бандаж.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua