← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли починає ворушитися перший, другий дитина

Коли починає ворушитися перший і другий дитина

Коли починає ворушитися перший, другий дитинаКоли починає ворушитися перший дитина, майбутні мами відчувають справжній захват. При першій вагітності це зазвичай відбувається на 20 тижні - тобто мова йде саме про тих рухах малюка, які можна явно відчути. А взагалі, перші ворушіння плоду в утробі діагностуються при УЗД на терміні 7-9 тижнів. Але тоді зародок дуже малий, і, поки що більшу частину матки займає навколоплідна рідина, його активність відчути неможливо. Але вже через кілька тижнів, коли плід підросте, буде нагадувати про собі по кілька разів на годину.

Норми активності плода на різних термінах вагітності

Отже, дитина починає ворушитися на 18-20-му тижні, але його активність, аж до самих пологів, непостійна. На термін від 24 до 36 тижнів вагітності припадає пік рухливості малюка: плід росте, його нервова система стає все більш досконалою, і своїми поштовхами і стусанами ваша дитина реагує на зовнішні подразники: музику, гучні звуки, рухи мами. Також малюк обов'язково дасть знати, за смаком йому та їжа, яку ви тільки що з'їли - зазвичай дитина активізується після обіду або вечері надмірно калорійними або солодкими стравами. Якщо ви сумуєте або радієте, то ваш малюк відчуває це стан разом з вами, його ворушіння стають більш частими, або навпаки - зменшуються або припиняються на якийсь час.

Після 38 тижні вагітності активність майбутнього сина чи доньки помітно знижується, адже плоду, вагою в 3 і більше кілограмів в матці вже просто не вистачає місця. Навіть найбільш непосидючі діти незадовго до пологів помітно заспокоюються.

Якщо ви вагітна другою дитиною

Вагітність у первородящих жінок і у тих, хто вже випробував щастя материнства, протікає трохи по-різному. Зокрема коли ви носите під серцем другого малюка, ворушіння плода ви можете помітити раніше, вже починаючи з 17-18-го тижня вагітності. Взагалі, відчуєте ви поштовхи і стусани немовляти на такому ранньому терміні, залежить від декількох факторів. Наприклад, від кількості підшкірно-жирової клітковини в області живота, а також від порогу чутливості. Фізично активні жінки часто просто не помічають, коли починає ворушитися другий дитина, особливо якщо не знають, що при подальших вагітностях активність малюка відчувається раніше, ніж при першій. В іншому, при другій вагітності плід також «затихає» після 38 тижнів і до пологів дає про себе знати рідше.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua