← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Коли починає ворушитися дитина

Коли плід починає ворушитися

Коли починає ворушитися дитинаКоли починає ворушитися дитина, цей день, повинна запам'ятати кожна майбутня мати. Адже саме спираючись на цю дату гінеколог розрахує найбільш точну дату майбутніх пологів. У випадку з первородящей лікар додасть до цього дня 20 тижнів, а з вдругенароджуючій - 19 тижнів.

Точної відповіді на запитання «коли плід починає ворушитися» немає. Точно відомо, що це кінець першого-початок другого триместру вагітності. Однак цих рухів малюка жінка поки не помічає. В нормі жінка починає відчувати дитини усередині себе в 20 тижнів, якщо вагітність перша, і у 18 - якщо повторна. Деякі жінки стверджують, що почали відчувати ворушіння набагато раніше цих «норм». Якщо ці відчуття не були помилковими, то це може свідчити або про високої чутливості жінки і хорошою інтуїції, або неправильно поставленому терміні вагітності. Свої відчуття жінки описують, як помахи крилами метеликів всередині або лоскотання пір'їнкою. Зі збільшенням терміну вагітності, відчуття стають більш яскравими. Так, з кінця другого триместру вагітності поштовхи дитини вже явно видно для матері через черевну стінку. А в третьому триместрі можна легко промацати кінцівки малюка. Кілька стихають ворушіння ближче до пологів. Зниження активності пов'язана з тісним положенням в матці.

Зрозуміло, що така явно відчувається активність дитини допомагає прокинутися материнським почуттям, та й взагалі це дуже приємно з психологічної точки зору, особливо, якщо дитина бажана. Але лікар каже, що за частотою і характером рухів потрібно спостерігати. Навіщо це потрібно і як це правильно робити? В день дитина повинен ворушитися не менше 10 разів. Маються на увазі «серії» поштовхів. В інший час дитина спить. Якщо ворушіння дуже часті - це може свідчити про гіпоксії - нестачі кисню. Якщо ви помітили, що малюк почав дуже часто і активно рухатися - необхідно провітрити приміщення, в якому знаходитеся. А ще краще - вийти на чисте повітря. Небезпечніше, коли ворушінь стає менше, або вони зовсім не відчуваються. У такому випадку потрібно терміново бігти до лікаря. Щоб не простежити можливу патологію, завжди запам'ятовуйте, коли малюк починає ворушитися вранці, орієнтуйтеся з цього часу. Але тільки без фанатизму.

Інша причина активних ворушінь плоду - незручне положення тіла його матері. Вагітні жінки помічають, що малюки починають сильніше «штурханами», якщо вони сутуляться або лежать на спині, до речі, це дуже небезпечно, так як при такому положенні тіла здавлюється порожниста вена, відповідно, дитина може відчувати кисневе голодування.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua